Te gwiazdy dołączyły się do #AllInChallenge

Justin Bieber, Dwyane Wade i Kevin Hart podejmują wyzwania w akcji, aby pomoc biednym podczas pandemii koronawirusa.

Te gwiazdy dołączyły się do #AllInChallenge. Foto Instagram @justinbieber

#AllInChallenge to akcja mająca na celu zebranie pieniędzy na wyżywienie potrzebujących w czasach pandemii koronawirusa. Rozpoczął ją amerykański biznesman Michael Rubin. Wyzwanie polega na tym, że osoba publikuje wideo, w którym wyjaśnia powód udziału, następnie musi wezwać kogoś innego do zrobienia tego samego. Wierzę, że gdy świat stoi w obliczu kryzysu, biznes i sport mają obowiązek przyspieszyć działania i coś zmienić – powiedział Rubin podczas rozpoczęcia działalności charytatywnej.

Justin Bieber, Kevin Hart i Dwyane Wade byli jednymi z pierwszych znanych gwiazd, które dołączyły się do #AllInChallenge. W ramach wyzwania Justin Bieber zobowiązał się, że poleci do domu jednego z fanów i zaśpiewa mu piosenkę „One Less Lonely Girl”. A fani Dwayne’a Wade’a będą mogli dołączyć do legendy Miami Heat podczas procesu produkcji wina w październiku. Kevin Hart oferuje rolę mówioną w swoim następnym filmie.

https://www.instagram.com/p/B–QwPaHvRj/?utm_source=ig_embed

Zaakceptowałem wyzwanie #ALLINCHALLENGE. Pomagam zebrać pieniądze dla potrzebujących, dając Wam to, o co mnie prosiliście. Wejdź na allinchallenge.com/justin-bieber, aby mieć szansę, żebym poleciał do Waszego miasta, odwiedził Wasz dom i zaśpiewał Wam „One Less Lonely Girl” i może kilka innych piosenek. Pomóżcie mi nakarmić głodujących w tym trudnym czasie. Dzięki – napisał Justin Bieber na Instagramie. Przy okazji Bieber nominował do tego samego wyzwania Chrisa Browna, Kanye Westa i Chrisa Pratta.

Inicjatywa już przyniosła ponad milion dolarów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Feeding America, Meals On Wheels, World Central Kitchen America’s Food Fund oraz No Kid Hungry.