Kim Kardashian i Kanye West wycofują się z show-biznesu?

W ostatnim czasie Kardashianów spotkało kilka traumatycznych przeżyć, które zmusiły ich do zrezygnowania z produkcji kolejnych odcinków reality-show. Zagraniczne tabloidy donoszą, że"Kim i Kanye muszą dojść do siebie", dlatego do końca roku postanowili wycofać się z show biznesu.

Kanye West, Kim Kardashian 2015 MTV Video Music Awards - Arrivals at the Microsoft Theater  August 30, 2015 - Los Angeles, California CelebrityPhoto. com
Kim Kardashian i Kanye West wycofują się z show-biznesu? GA

Miniony czas był dla Kim Kardashian i Kanye Westa wyjątkowo trudny. Najpierw celebrytka przeżyła przykre doświadczenie związane z napadem i kradzieżą w swoim apartamencie w Paryżu, a kilka tygodni później Kanye trafił do szpitala z objawami paranoi i depresji. Obecnie dalsze leczenie rapera odbywa się w domu, pod opieką prywatnych lekarzy.

Ciężkie chwile zmusiły parę do zawieszenia ich reality show: „Z kamerą u Kardashianów”. Co więcej, Kim i Kanye zamierzają wycofać się z całego show biznesu przynajmniej do końca roku, żeby mieć odpowiednie warunki na dojście do siebie.

Choć West od wyjścia ze szpitala leczony jest ambulatoryjnie i jego stan ulega poprawie, jego rodzina chce, aby kontynuował leczenie jeszcze przez kilka miesięcy. Kim ma nadzieję, że w przyszłym roku Kanye wróci do swojego dawnego życia i koncertowania.

Codziennie jest przygnębiona i przytłoczona całą tą sytuacją – donosi anonimowe źródło serwisowi E! Ale bardzo go kocha i chce go postawić na nogi. Mimo medialnych spekulacji, nie zamierza się z nim rozwieść i opuścić go w takim stanie. Jednak oboje do końca roku muszą mieć spokój.

Wszystkie publiczne wystąpienia zaplanowane do końca tego roku zostały przez parę odwołane. Swój wolny czas zamierzają spędzić z rodziną, z dala od kamer i paparazzi.

Kim i Kanye postanowili zawiesić swoją działalność publiczną – informuje Page Six. Nie chcą być pożywką dla mediów. Nie będą publikować zdjęć w portalach społecznościowych, ani udzielać się na innych polach. Teraz najważniejsze są ich dzieci i zdrowie rapera. Muszą zrobić sobie przerwę, aby stan Westa wreszcie się ustabilizował.