Katarzyna Zielińska kończy pracę na planie „Barw Szczęścia”

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że Katarzyna Zielińska odłącza się od ekipy serialu „Barwy Szczęścia”. Zdecydowała się, że czas zakończyć ten rozdział życia. Aktorka grała tam postać Marty Walawskiej przez dziesięć lat.

Instagram katarzynazielinska
Instagram katarzynazielinska

Katarzyna oczywiście nie rezygnuje z kariery. Jest zaangażowana w inne projekty. Jednak tłumaczyła, że nadszedł czas na zmiany.

Aktorka jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że niedługo nie będą mogli jej już zobaczyć w serialu. Kasia jeszcze była wtedy w trakcie nagrywania nowych zdjęć do produkcji. Teraz dobiegają one powoli końca. Artystka kilka dni temu wstawiła na Instagrama filmik, którego podpis jednoznacznie mówił, że są to jej ostatnie chwile na planie.

Jak można się domyśleć po nagraniach i zdjęciach z profili Kasi, serialowy mąż (Jacek Rozenek), wrócił. Ale co stanie się z Martą? Wciąż nie są znane dalsze losy bohaterki. Choć od ogłoszenia rezygnacji Kasi Zielińskiej minęło sporo czasu. W jaki sposób twórcy rozwiążą odejście aktorki? To jest póki co najbardziej strzeżona tajemnica serialu.