Kayah potwierdziła! „Byłam bita”

W 2003 roku polskim show biznesem wstrząsnęły pogłoski o problemach w związku jednej z naszych najzdolniejszych wokalistek - Kayah.

Rozdanie nagrod Wiktory 2014
Kayah. GA

Po wydaniu albumu „Stereo Typ”, na którym znalazła się poruszająca ballada pt.”Twoja dłoń”, w której Kayah śpiewa m. in. wers „Czy to jest dłoń, uwierzyć w to jest trudno tak. Ta sama, choć zostawiła dzisiaj nagle na policzku moim ślad.”, domysłom nie było końca, jednak sama artystka nigdy nie potwierdziła niepokojących plotek. Aż do teraz!

Piosenkarka potwierdziła fakt stosowania wobec niej przemocy fizycznej w programie „Kobiecym Okiem”, którego gospodynią jest Natalia Hołownia.

Na pytanie prowadzącej, czy Kayah doświadczyła przemocy, wokalistka oświadczyła: Myślę, że jakbyś zapytała jakiejkolwiek kobiety, to w pewnym sensie każda by odpowiedział „tak”. Ten świat jest bardzo pięknym światem, ale też potrafi być bardzo brutalny. Ludzie niedojrzali do partnerskich związków, do związków pełnych zaufania… Każdy z nas ma szansę spotkać kogoś, kto będzie rozumiał miłość jako posiadanie, jako dominację. Ja z pewnością nie jestem dziś takim samym partnerem, jakim kiedyś byłam. Myślę, że dojrzałość jest bardzo fajną cechą. U jednych przychodzi to szybciej, u innych z pewnym bolesnym doświadczeniem. Ważne, żeby przyszło.

O kim mówiła zdolna piosenkarka?