Kazadi: Kobiety w biznesie mają trudniej!

Patricia Kazadi, znana ostatnio z egzotycznych stylizacji i wielu, wielu eksperymentów z włosami twierdzi, że kobiety w biznesie jak i w showbiznesie mają trudniej. Chyba, że ma się dobrą ekipę wokół... Ciekawe, czy mówi o samej sobie?

Patricia Kazadi, GA.
Patricia Kazadi, GA.

Kobiety w biznesie mają dużo trudniej, bo jak zapanować nad dominującym dookoła testosteronem? Ciężko jednak jej powiedzieć, jak wygląda różnica między biznesem, a showbiznesem! Bo przecież ona sama zajmuje się tym drugim. Ustalmy jednak czy biznes i showbiznes łączy aż tak wiele?? Czy może przypominają siebie tylko w nazwie?

– Jeżeli uda się jakiejś kobiecie osiągnąć ogromny sukces w biznesie czy w show-biznesie, to ja to zawsze bardzo podziwiam, popieram i trzymam się z kobietami silnie – mówi Patricia Kazadi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Do jej idolek należą Monika Olejnik, Ewa Minge czy Teresa Rosati, które osiągnęły bardzo dużo w czasach trudniejszych niż dzisiejsze. Prezenterka wierzy też w „girl power”, czyli zasadę odnoszącą się do kobiecej siły, niezależności i pewności siebie.