Kieleckie pięcioraczki niebawem wszystkie w domu

najmodniejsze_imionaJuż dziś, 26 czerwca, trzy z pięciu kieleckich pięcioraczek, będą w domu. Firma kolorino Drewex podarowała im swoje produkty. Julia, Karolina, Maja, Natalia i Oliwia otrzymały łóżeczka z pełnym ich wyposażeniem, rożki, komplety pościeli, zabawki.

„Narodziny pięcioraczków to wyjątkowe wydarzenie. Wielkiemu uczuciu radości towarzyszy równie wielka obawa o zdrowie i przyszłość dziewczynek, a dla rodziców – to ogromne wyzwanie – również finansowe. Ponieważ na zdrowie dzieci nie mamy wpływu – jest ono w rękach dobrych fachowców – lekarzy, o tyle finansowo możemy im pomóc. Stąd nasza decyzja o podarowaniu dzieciom produktów” – powiedział Piotr Polak, Prezes firmy kolorino Drewex.

26 czerwca na razie trzy dziewczynki: Karolina, Oliwia i Natalia – opuszczą szpital i wrócą z rodzicami do domu. Dwie ich siostrzyczki – Julia i Maja – dołączą już niebawem, prawdopodobnie za około 2 tygodnie. Rodzice będą więc mogli powoli i stopniowo oswoić się z życiem z takim pięciokrotnym szczęściem. Dziewczynki są zdrowe – przeszły wszystkie kompleksowe badania, w tym wzroku i słuchu. Ważą już po około 2,5 kg.
Dziewczynki przyszły na świat 5 kwietnia br. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w 27 tyg. ciąży. W chwili narodzin ważyły od 600 do 800g. Takie niezwykłe wydarzenie – ciąża pięcioracza, niewspomagana metodami hormonalnymi – zdarza się raz na 55 milionów porodów.

Firma kolorino Drewex, która wsparła pięcioraczki, powstała w 1993 roku. To renomowana, najlepiej rozpoznawalna marka i niekwestionowany lider wśród firm branży dziecięcej w Polsce; jej produkty są obecne także na 20 rynkach europejskich i w Kanadzie. I ciągle się rozwija. Oferta firmy Drewex Kolorino zaspokaja ogromną część potrzeb dzieci od narodzin do ukończenia pięciu lat. Znajdują się w niej łóżeczka, krzesełka i inne mebelki do dziecięcego pokoju, pościel, zabawki i ubranka. Wszystkie produkty wyróżnia trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo, potwierdzone wymaganymi w Polsce i za granicą atestami. Projektanci firmy doskonale znają potrzeby dzieci i wymagania ich rodziców. Zamiast powielać stare wzory, bacznie śledzą światowe trendy i zmieniające się gusta klientów. Są przy tym wierni najzdrowszym naturalnym materiałom, takim jak bawełna i drewno, które nigdy nie wychodzą z mody.
Thursday, 26 June 2008