Koalicja Teraz Zdrowie

Koalicja Teraz ZdrowieW dniu 10 lutego o godzinie 12.00 w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie odbyła się Konferencja Inauguracyjna porozumienia na rzecz reformy służby zdrowia w Polsce – Koalicja „Teraz Członkowie Rady Koalicji po raz pierwszy publicznie prezentowali cele i założenia Koalicji „Teraz Zdrowie”, która skupia środowiska lekarzy, pielęgniarek i położnych, aptekarzy, pacjentów, menadżerów służby zdrowia, producentów sprzętu medycznego i farmaceutyków.

Koalicja „Teraz Zdrowie” jest inicjatywą organizacji zrzeszających lekarzy, pielęgniarki, aptekarzy – farmaceutów, pacjentów, menedżerów służby zdrowia, firmy farmaceutyczne oraz producentów sprzętu medycznego. Koalicja jest projektem otwartym dla wszystkich środowisk, organizacji i osób chcących doprowadzić do poprawy jakości systemu ochrony zdrowia w Polsce.
Inicjatorzy Koalicji liczą na wsparcie i współpracę ze wszystkimi instytucjami, organizacjami i osobami, które kierują się środowiskową, korporacyjną, ale też obywatelską troską o stan państwa polskiego, będą pracowały na rzecz inicjowania i wspierania reformy systemu.
Więcej informacji
www.terazzdrowie.pl