Opowiedz swoje ulubione wspomnienie i wygraj zestaw perfum dla całej rodziny!

konkurs perfumy
Zestaw nagród

Kochani,

Ostatnio pisaliśmy Wam o perfumach marki Jeane Marc!

W związku z tym postanowiliśmy zrobić konkurs. Chcemy dowiedzieć się, z jakim wspomnieniem kojarzą się Wam ulubione perfumy? Może macie perfumy, których używacie jedynie w święta Bożego Narodzenia i to właśnie one zwiastują rodzinie, że to już ten czas? A może posiadacie zapach, który kojarzy się Wam z ciastem borówkowym Waszej babci? Opowiedzcie nam swoją historię i wygrajcie zapachowy zestaw prezentowy!

Do wygrania super nagrody!

Zestaw perfum dla całej rodziny! Kobiece perfumy So oraz Sweet Candy i męskie Billioner.

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

– Napisać nam Wasze najlepsze wspomnienie z ulubionymi perfumami.

– Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (3.12.2015) i kończymy (8.12.2015). Wyniki ogłosimy 9 grudnia  o godzinie 12:00.

Rozwiązanie konkursu!

Zestaw perfum otrzymuje – Magdalena

,,Najpiękniejsze wspomnienia budzi we mnie zapach Pur Blanca. Gdy byłam mała w moim domu nie było lekko. Mama dostała te perfumy od cioci i używała ich tylko od święta. Były tak piękne, że chciała by starczyły na długo. Jednak mi kojarzą się z czymś innym. Mianowicie z ciepłem i zapachem matczynych ramion, z bezpieczeństwem, z wieczorami spędzonymi na opowiadaniu bajek i śpiewaniu kołysanek. Teraz tego zapachu używa siostra mojego lubego i dostarcza mi tych żywych wspomnień każdego dnia:)”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs Zestaw Perfum – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.