Krem nawilżający z oceosomami

krem nawilzajacy z ocesomamiSucha, nieprzyjemnie ściągnięta skóra to problem wielu kobiet. Nasilające się promieniowanie słoneczne i suche powietrze sprawiają, że warstwa hydrolipidowa naskórka, która odpowiada za ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zostaje uszkodzona, a wtedy przesuszenie skóry i jej kłopotliwe ściągnięcie jest nieuniknione.

Utraconą równowagę hydrolipidową można jednak przywrócić dostarczając skórze witamin, substancji zmiękczających i odżywczych, a przede wszystkim substancji ochronnych – głównie lipidów.

Laboratorium Thal`ion Thalasso Cosmetics – bogate w doświadczenia z zakresu technologii i receptury morskich produktów, stworzyło CREME HYDRATATION ESSENTIELLE – profesjonalny preparat, który nie tylko wyrównuje ubytki wilgoci, ale odtwarza warstwę lipidów pomocnych w ochronie skóry. Ten krem z nawilżającej serii THALI’SOURCE MOISTURIZING LINE dostarcza skórze niezbędnych związków lipidowych wspierających odtwarzanie warstwy hydrolipidowej naskórka:

◦ ceramidów – uszczelniających przestrzeń międzykomórkową w naskórku. Ich brak powoduje, że skóra staje się sucha i chropowata.krem nawilzajacy z ocesomami

◦ fosfolipidów – stanowiących istotny element budulcowy błon komórkowych. Wykazują one silne działanie nawilżające i natłuszczające. Zmiękczają naskórek, ułatwiając resorpcję i penetrację substancji biologicznie czynnych preparatów kosmetycznych. Regulują pracę gruczołów łojowych zapobiegając przetłuszczaniu się skóry.

◦ NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych) – przyspieszających regenerację komórek tkanki skórnej. NNKT odbudowują płaszcz lipidowy naskórka, normalizując jego fizjologiczne właściwości ochronne. Normalizują międzykomórkowe warstwy lipidowe i poprawiają funkcjonowanie bariery ochronnej naskórka. Przeciwdziałają utracie wody jednocześnie hamując procesy starzenia się skóry.

CREME HYDRATATION ESSENTIELLE zaopatruje skórę w ekskluzywne morskie składniki transportowane do serca każdej komórki za pomocą liposomowych nośników – OCEOSOMÓW. Doskonale nawilża skórę, odżywia i chroni ją przed wolnymi rodnikami, sprawiając, że staje się ona elastyczna gładka i lśniąca.
Preparat stanowi doskonałą bazę pod codzienny makijaż. Podnosi jego jakość
i ułatwia dobre utrzymanie na skórze przez cały dzień.
Cena: 50 ml = 129 zł

Krem jest dostępny w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, a także w sklepie internetowym dostępnym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce.
Adres strony: www.bionantech.pl

Friday, 9 May 2008