Księżniczka Anastazja, kobieta Putina, po raz pierwszy w Polsce

Najpopularniejsza gwiazda rosyjskiego baletu, twarz politycznej kampanii Putina, kobieta której romansy z rosyjskimi oligarchami i hollywoodzkimi aktorami, m.in. Jimem Carreyem, opisywała prasa w Europie i za oceanem.
Gwiazda za którą paparazzi krążą w dzień i w nocy, a jej uroda przyćmiła nawet Miss Rosji. Anastazja Wołoczkowa, najpopularniejsza Primabalerina rosyjskiej sceny, 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w warszawskiej Sali Kongresowej, aby zaprezentować polskim widzom najnowsze, spektakularne show taneczne „Nowy Wiek”.

Zapierająca dech w piersiach choreografia, gwiazdy rosyjskiego baletu, spektakularna akrobatyka, niezwykły duet skrzypcowy i zmysłowe połączenie muzyki i tańca to tylko przedsmak tego co będzie można zobaczyć na scenie Sali Kongresowej. Każdy występ Wołoczkowej pozostawia niezapomniane wrażenia, przenosi widzów w bajkowy i magiczny świat wielkiego baletu, a wszystkie pokazy artystki kończą się owacjami na stojąco. Firma Armeniac daje publiczności wyjątkową możliwość stać się częścią tego wydarzenia, które pozostanie na długo w pamięci widzów jak i mediów.Anastazja Wołoczkowa to autorka i wykonawczyni unikatowych programów solowych. Jej osobowością i twórczością interesuje się światowe media i publiczność . Artystka przez lata tańczyła w Teatrze Bolszoj oraz Narodowym Teatrze Londyńskim, została utytułowana szeregiem nagród jak Złoty Lew jako najbardziej utalentowana baletnica Europy oraz najwyższą premią baletową Benois de la Dance. Jej twarz i nazwisko pojawiało się w najbardziej znanych światowych tytułach jak New York Times, Der Spiegel, The Gardian czy Sunday Telegraph. Anastazja zasiadała w jury rosyjskiego „Tańca z Gwiazdami”, a jej uroda wywołała zamieszanie na wyborach Miss Rosji na których była jurorką (po ogłoszeniu werdyktu to jej, a nie zwyciężczyni, próbowano wręczać kwiaty). Jest osobą najczęściej opisywaną w rubrykach towarzyskich w Rosji, programy z jej udziałem cieszą się najwyższym poziomem oglądalności.

„Nowy Wiek” Anastazji Wołoczkowej zaskoczy nas szeregiem niezwykle pięknych akrobacji, zachwycającymi współczesnymi strojami scenicznymi, poruszającą muzyką i wybitnymi kompozycjami choreograficznymi. Niezwykłe show, neoklasyka, połączenie kompozycji tanecznych i wokalnych przy wykorzystaniu muzyki takich kompozytorów jak George Michael, Edvin Marton, Giacomo Puccini, Alessandro Safína, Edith Piaf, Igor Korneliuk, Nino Rota, Igor Nikolajew czy Liubasza. W swoim nowym przedstawieniu Anastazja Wołoczkowa nie tylko tańczy, ale i sięga po mikrofon, aby zaśpiewać piosenki, napisane specjalnie dla niej przez najlepszych rosyjskich kompozytorów („Dym”, „Pridumaj lubow” itd.), jak również olśniewa publiczność swoją odwagą i gracją w ryzykownych występach akrobatycznych.

Anastazja Wołoczkowa: „Show „Nowy wiek” – to współczesne przedstawienie o moim życiu, pełnym niezwykłych wydarzeń i emocji. Nowy wiek – czas nowych życzeń, możliwości, nowego nastroju i nowych perspektyw dla każdego z nas. (…) Przez wiele lat pracowałam nad projektem, który spodoba się różnym kategoriom ludzi w różnym wieku. Taniec pozwala porozumiewać się bez słów, język tańca jest zrozumiały dla każdego.”