Rodzinne Święta Szymona. Szymon Czerwiński

Popularny i powszechnie znany kucharz, vloger, influencer i youtuber kulinarny - Szymon Czerwiński właśnie wydał, drugą już w tym roku, autorską książkę zawierającą przepisy świąteczne, zarówno bożonarodzeniowe jak i wielkanocne.

Rodzinne Święta Szymona. Szymon Czerwiński

W książce znalazły się przepisy tradycyjnych polskich potraw ale w nowoczesnym wydaniu. Szymon nie boi się sięgać po produkty gotowe udowadniając po raz kolejny, że w domowych warunkach i przy rozsądnym budżecie można wyczarować potrawy które staną się dumą gospodarza i jednocześnie ozdobą stołu.

„Każde święta mają swoją nastrój, duchowość, atmosferę  ale też i własną symbolikę i tradycję. To wszystko odzwierciedla nasz świąteczny stół, przy którym spotykamy się z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi. I to właśnie z nimi dzielimy się tym co najwspanialsze, najsmaczniejsze i najlepsze. Przecież nawet sobie składamy życzenia „smacznych świąt”. Chciałabym by każde święta były najwspanialsze i najbardziej wyjątkowe, dlatego dzielę się przepisami na odświętnie dania, bożonarodzeniowe i wielkanocne życząc jednocześnie Smacznych Świąt” – mówi Szymon Czerwiński.

Rodzinne Święta Szymona. Szymon Czerwiński

Pierwszą książką Szymona Czerwińskiego jest „Sprytne Gotowanie” , wydana przez wydawnictwo Harde, w której udowodnił, że każdy z nas może gotować jak prawdziwy mistrz i to bez użycia wyszukanych technik kulinarnych czy też wymyślnych składników. Koncepcja kulinarna Szymona to proste i łatwe gotowanie dla każdego i na każdą kieszeń. A liczne „sprytne rady” zawarte w książce potrafią zaskoczyć i zadziwić nawet doświadczonych kucharzy, a są świadectwem ogromnej wiedzy i dużej świadomości autora. Szymon Czerwiński z pewnością należy do czołowych kucharzy młodego pokolenia, którzy udział w programie Master Chef potrafili przekuć w sukces, sympatię odbiorców i ogromną popularność. Dzięki wyrazistości, charyzmie i nietuzinkowej osobowości udało mu się stworzyć unikatową markę. Posiada własną stronę internetową, własny kanał na YouTube i konto na Instagramie.