Kup Misia i odkryj piękno pomagania!

Dołącz do akcji i daj odrobinę radości! Kupując urocze Misiaki w Douglas, nie tylko zyskasz wyjątkowego towarzysza, ale również wesprzesz Fundację Cancer Fighters. Twój gest stanie się częścią większej pomocy dla dzieci z Kliniki Onkologii Dziecięcej w Olsztynie.

Już po raz czwarty Douglas wspiera wrocławską Fundację Cancer Fighters. Tak, jak w poprzednich latach, i tym razem w stacjonarnych perfumeriach w całej Polsce można  zakupić jednego z puszystych Misiów Douglas i w ten sposób pomóc dzieciom z Fundacji Cancer Fighters! Całkowity dochód ze sprzedaży maskotek zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do Kliniki Onkologii Dziecięcej w Olsztynie.

Kup Misia i odkryj piękno pomagania

Głównym celem Fundacji Cancer Fighters jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły! Zakres działania Fundacji jest bardzo szeroki – od finansowania szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej, refundowania kosztów leczenia dla podopiecznych po finansowanie sprzętu medycznego w placówkach działań Fundacji.
Ponadto organizowane są liczne akcje wspierające, np. profesjonalne sesje zdjęciowe dla pacjentów oddziałów onkologicznych, które pokazują ich siłę w walce z chorobą.