Kwitnąco i kolorowo w kolaboracji Pumy i Liberty

Ponowna współpraca PUMA i Liberty przyniosła efekt oryginalnej i niecodziennej kolekcji. Każda z marek zasiała w projektach swoje własne historie, tworząc przy tym kolorowe sylwetki z odważnymi kwiecistymi wzorami.

Kwitnąco i kolorowo

Nowa kolekcja, będąca wyrazem wolności i samej idei Liberty, odwołuje się do ducha lat 60., opowiedzianego przy wykorzystaniu słynnego archiwum kwiatów Liberty. Jest to również hołd dla londyńskich kwiaciarni i sklepów z kwiatami, od rustykalnych rynków i straganów z kwiatami w Hackney po ozdobne bukiety tworzone przez prestiżowe kwiaciarnie w Chelsea.

Kwitnąco i kolorowo

Propozycja dla dzieci

Najnowsze sylwetki to nie tylko kolekcja dla dorosłych, pierwszy raz możemy znaleźć w niej również pozycje dla dzieci. PUMA x Liberty to wzorzyste sety ubrań, takie jak kurtka i szorty z tkaniny, a także kwieciste dodatki, takie jak spodnie w kwiaty i bluza z kapturem. W ramach tej wieloletniej współpracy, łączącej DNA marki Liberty z luksusowymi krojami odzieży sportowej PUMA, pojawia się również szereg specjalnie dedykowanych grafik, wykorzystywanych w całym asortymencie odzieży. Uzupełnieniem kolekcji są buty Teveris Nitro i Slipstream, na których również występują ozdobniki o egzotycznej kolorystyce.
Najnowsza kolekcja PUMA x Liberty jest dostępna od 5 maja 2023 roku we flagowych sklepach PUMA, na stronie PUMA.com, u dystrybutorów PUMA oraz w sklepie Liberty.

Kwitnąco i kolorowo