Łazienka na błysk? Wystarczy wybrać odpowiednie dodatki!

Łazienka, w której wszystko lśni nie musi być efektem wielogodzinnego sprzątania. Olśniewający błysk możemy uzyskać dzięki odpowiedniej aranżacji i doborowi dodatków. Wystarczy kilka prostych trików, aby wnętrze zabłysło.

Kolekcja home&you 2015
Łazienka na błysk? Wystarczy wybrać odpowiednie dodatki!

Połyskujące akcesoria
Moda na połyskujące lub matowe dodatki do łazienki zmieniała się kiedyś z sezonu na sezon. Patrząc na ostatnie trendy można uznać, że obie możliwości są jak najbardziej na czasie. Co więcej ciekawym rozwiązaniem stało się też łączenie np. matowych kafli z błyszczącymi akcesoriami. – Możemy postawić na klasyczne dodatki wykonane z połyskującej ceramiki – w kolekcji home&you znajdziemy je w różnorodnych odcieniach i w zestawach składających się z kubeczka, dozownika na mydło, szczotki wc i mydelniczki. Uwagę przyciągają również komplety z ceramiki w kolorze złotym, ze specjalną połyskującą fakturą oraz akcesoria z tworzywa zawierającego drobinki brokatu – mówi Hanna Maruta, główna stylistka marki home&you.

Łazienka w blasku
Efekt połysku osiągniemy również w bardzo prosty sposób – dzięki łazienkowym lustrom – tak duże błyszczące powierzchnie sprawiają, że wnętrze optycznie wydają się większe. Oprócz tych zawieszonych na ścianie, możemy także dobrać mniejsze, kosmetyczne, które będą zarówno praktyczne, jak i efektowne – podpowiada stylistka. W łazience sprawdzą się też takie dodatki, jak np. szkatułki na biżuterię, pojemniki, ozdobne figurki, które także mogą dodać wnętrzu blasku.  A wisienką na torcie niech będą świece, które rozpalimy podczas wieczornych kąpieli.