„Lekarstwo na żal” Ewa Zdunek

Czy Marta poradzi sobie z przeciwnościami losu i w końcu znajdzie spokój i szczęście? Wyciszenie i równowaga – tego Marta w tym momencie potrzebuje najbardziej.

„Lekarstwo na żal” Ewa Zdunek

Kontynuacja losów bohaterów powieści Mediatorka!

Obiecuje sobie, że podczas wycieczki na Sycylię, którą otrzymała w prezencie, w końcu odpocznie i zdystansuje się od traumatycznych wydarzeń. Przecież wydaje się, że jej życie zaczyna się uspokajać. Ukochane córki są blisko niej, spełnia się zawodowo, a relacje z rodzicami (a raczej matką) zaczynają się układać.

Nie może być jednak zbyt kolorowo. Tuż przed wyjazdem dowiaduje się o chorobie ojca i… odbiera telefon od kobiety, która podaje się za jej prawdziwą matkę, która porzuciła Martę, gdy ta była małym dzieckiem. Niemal zmuszona przez najbliższych Marta wyjeżdża ostatecznie na Sycylię, jednak uporczywe telefony nie dają jej spokoju. A i osoby poznane podczas podróży nie ułatwiają jej wypoczynku.

Czy Sycylia okaże się wybawieniem od problemów? Czy przyjaciele okażą się prawdziwym wsparciem? I czy w końcu bohaterka odnajdzie lekarstwo na żal, który od lat tkwi w jej sercu?