Leo Messi wybrany najseksowniejszym mężczyzną świata

To nie jedyny tytuł, do którego piłkarz został nominowany. Po mundialu świat oszalał na jego punkcie. Wzbudziło to niemałe kontrowersje.

Leo Messi wybrany najseksowniejszym mężczyzną świata oraz...
Foto Instagram @leomessi

Leo Messi to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych sportowców na świecie. Fani cenią go za jego niebywałe umiejętności piłkarskie i nie tylko. Performence Argentyńczyka mogliśmy śledzić przy okazji mundialu. Piłkarz jak zwykle stanął na wysokości zadania i został okrzyknięty piłkarzem wszech czasów oraz królem futbolu. Nie jest to jednak jedyny tytuł, którym Lionel może się pochwalić. Magazyn Glamour opublikował listę „stu najgorętszych mężczyzn”, którzy wpłynęli na bieg historii i nikogo nie dziwi, że znalazł się tam i 35-latek. Internet oszalał na jego punkcie.

„Jest bez wątpienia przystojny, sprytnie buduje swoją karierę, i to nie tylko na wyglądzie” – napisał jeden z fanów.

„Czy fakt, że Lionel Messi okrzyknięty został Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną sprawia, że ​​jego dziewczyna jest najszczęśliwszą żyjącą kobietą?” – można przeczytać.

Leo Messi Człowiekiem Roku?

Gdyby tego było mało, Leo Messi ma szansę na tytuł „Człowieka Roku” magazynu „Time”. Lista nominacyjna do wspomnianego tytułu jest zawsze różnorodną mieszanką. Znajdziemy w nie ikony popkultury, światowych przywódców, czy działaczy społecznych. Z tego powodu, pojawienie się nazwiska piłkarza na liście wywołało sporo kontrowersji.

,,Byli Józef Stalin i Adolf Hitler… to dlaczego nie Lionel Messi?” – komentarz jednego z internautów.

„To, co sprawia, że ​​Messi jest tak ważny, to potencjał i wpływy, które ma teraz, a nie wszystko, czego dokonał” – wspomniał jeden z anonimowych panelistów. Dodał również, że Leo Messi dostał już tytuł „Argentyńczyka Roku”, a w niektórych magazynach nazywano go ,,Obywatelem Roku”. Oczywiście, tak jak i kontrowersji, jest też i wiele słów wsparcia ze strony fanów piłkarza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi)

„To żadna niespodzianka i taki tytuł zwyczajnie mu się należy.”

,,Gratulacje! Lionel ma charyzmę.”