Maffashion o Siekluckiej ,,Nie znam jej, ale była w moim domu”

To był wyjątkowo niezręczny i emocjonalny wywiad dla Julii. Zapytano ją o nową partnerkę ojca jej syna.

Maffashion
Foto Instagram @maffashion_official

Ostatnio media dla Julii Kuczyńskiej nie były łaskawe. Jej burzliwe rozstanie z Sebastianem Fabijańskim odbiło się dużym skandalem. Prasa bacznie śledziła i komentowała wydarzenia związane ze zdradą, której dopuścił się aktor. Stopniowo na jaw wychodziły nowe fakty, np. te dotyczące Maffashion. Blogerka rzekomo spotykała się z kimś, będąc jeszcze z Fabijańskim. W wywiadzie dla pudelek.pl, gwiazda została zapytana o nową partnerkę ojca jej syna, i nie chodzi tu o Rafalalę, lecz o nową osobistość!

Nowe romanse Fabijańskiego

Sebastian Fabijański szokował media swoimi ostatnimi czynami. Mowa o dość skandaliczną relację z Rafalalą. Jednak tym razem został przyłapany na czułościach z kimś innym. Nową partnerkę byłego Maffashion kojarzyć możemy z produkcji ,,365 Dni”. To wszystkim dobrze znana Anna Maria Sieklucka. To z nią aktor został przyłapany w okolicznościach romantycznych.

Maffashion o Siekluckiej

Jak zareagowała na to Maffashion? O to zapytał dziennikarz – Michał Dziedzic, który zaczął rozmowę pytaniem o jej relacje z Fabijańskim. Blogerka odrazu jasno zaznaczyła, że jej kontakt z Sebastianem jest ograniczony do tematu dziecka. Natomiast zapytana o znajomość Siekluckiej, odpowiedziała dość kontrowersyjnym, lecz poruszającym stwierdzeniem.

,,Nie znam jej. (…) Ale była w moim domu. – Maffashion o nowej partnerce byłego.

Dziennikarz nie dawał za wygraną i ciągnął za język gwiazdę. Dopytywał o to, czy gdyby ją spotkała, to czy by się z nią przywitała. Na to trywialne pytanie Julia odpowiedziała kolejnym poruszającym komentarzem.

,,Nie wiem… Po co? No, chyba że pewnego dnia przyjdę do domu i ona tam będzie. To jest w dalszym ciągu mój dom. Nie znam. Ale nie rozumiem, czemu nie miałybyśmy powiedzieć sobie „cześć” – Julia Kuczyńska w wywiadzie dla Pudelek.pl