Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Można ją zobaczyć w najnowszych filmach i serialach. Jest lubianą i szanowaną osobą w świecie show-biznesu.

Foto malgosia_socha.Instagram

Wokół aktorki nie roi się od skandali, a swoje życie prywatne trzyma trochę pod kloszem i rzadko zwierza się na ten temat mediom. Zawsze jednak mówiła, że marzy o dużej rodzinie i kocha dzieci. Oprócz bycia aktorką, jest także mamą. Wychowuje dwie córki – pięcioletnią Zosię i roczną Basię.

Jej marzenie powoli się ziszcza – właśnie potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post. Na pytanie, czy luźne ubrania sugerują stan błogosławiony bez wahania odpowiedziała: Tak rzeczywiście. Spodziewam się trzeciego dziecka, ale chyba nie chcę na ten temat nic więcej mówić i komentować swojego życia.

Jeśli zaś chodzi o karierę to już od dawna Małgosia jest przykładem tego, że można to wspaniale pogodzić. Nie planuje rezygnować z aktorstwa. Ja myślę, że to się uda wszystko pogodzić. Mam nadzieję, że cały czas będę aktywna i to się uda tak jak do tej pory tak zgrabnie godzić. – zdradza Socha.

Ciekawostką jest, że właśnie dziś odbyła się premiera kolekcji pościeli i wyprawki dla maluszków. Może Małgosia zaprojektowała ją z myślą o swoim przyszłym dziecku?

 

Gratulujemy i życzymy zdrowia!