Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą online – wystartuj po sukces

"Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego." ~ Este Lauder. To motto, które przyświeca każdej kobiecie przedsiębiorczej. Mając na uwadze obecną sytuację zapraszamy serdecznie na Maraton online z Przedsiębiorczą Kobietą.

Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą online – wystartuj po sukces

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club i Projekt Przedsiębiorcza Kobieta zapraszają do wzięcia udziału w konferencji online pt. „Maraton z Przedsiębiorczą Kobietą – wystartuj po sukces!”.

Przedsiębiorcza Kobieta to ogólnopolskie wydarzenie, organizowane przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Każde spotkanie skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera – tak właśnie wyglądają spotkania Przedsiębiorczych Kobiet w całej Polsce!
W pierwszej edycji zorganizowanej całkowicie online Przedsiębiorcza Kobieta ma formę cyklu spotkań, które skupiają ambitne kobiety w różnym wieku – od studentek dopiero rozpoczynających swoją drogę zawodową, po aktywne bizneswoman pragnące rozszerzać swoje horyzonty.  Dla uczestników zostało przygotowane 6 dni – 12 prelegentek – 6 bloków tematycznych. Wszystko po to, by każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie – zaczynając od biznesu, a kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie motywacji, psychologii oraz rozwoju osobistym.

Dzień 1. MOTYWACJA

 • Aneta Wątor – praktykantka sztuki Kaizen. Najwyższa wartością w życiu jest rozwój osobisty, będący receptą sukcesu. Trenerka wydobywająca z ludzi ambicję i potencjał, by następnie motywować do pracy na najwyższych obrotach. W jej życiu nie ma czegoś takiego jak marnotrawstwo czasu.
 • Ilona Adamska – mówi o kobietach odważnie idących przez życie. Przedstawia liderki, inspiratorki, które ciężko pracują na swój sukces. Współpracuje z kobietami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych – sama jest jedną z nich. Niezależna, pełna pasji, lubiąca ryzyko. Wydawca nowego portalu Szczypta Luksusu, pomysłodawczyni projektu Diamenty Kobiecego Biznesu, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality, wydawca i redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet, laureatka plebiscytów: „Kobiecy Biznes 2014” i „Aktywność Kobiet 2015”! Wraz ze swoim bohaterkami pokazuje, że sukces to nie tylko zwycięstwa czy spektakularne wygrane. To przede wszystkim przegrane walki, po których należy wstać i iść dalej.

Dzień 2. BIZNES

 • Paula Pul – Założycielka grupy firm kompleksowo obsługujących spółki technologiczne i fundusze inwestycyjne. Partner Zarządzający w LAWMORE i organizatorka VC SPEED DATING. Aktywnie uczestniczy w rozwijaniu środowiska startupowego w Polsce, mentor w wielu programach akceleracyjnych i inkubatorach przedsiębiorczości. Specjalizuje się w obsłudze inwestycji na niepublicznym rynku kapitałowym. Doradza w kwestiach związanych ze strukturą inwestycji i formą pozyskania kapitału. Wyróżniona m.in. w Forbes 30 under 30 oraz Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra.
 • Agnieszka Owczarek – Współzałożycielka i od ponad 10 lat Prezes firmy Noble Health. Laureatka plebiscytów Lider Rynku 2012, Diamenty Kobiecego Biznesu 2016, bohaterka książki „Sukces jest kobietą! Polka potrafi!”. Prelegent licznych polskich i międzynarodowych konferencji branżowych dotyczących budowania marki i jej wizerunku, ekspert marki Noble Health, psychodietetyk.

Dzień 3. ROZWÓJ OSOBISTY

 • Dorota Filipiuk – Psycholog i trenerka rozwoju osobistego, a także współautorka produktów diagnostycznych i rozwijających potencjał. Stworzyła autorską formułę Speed Brain pozwalającą na szybszą naukę.
 • Karolina Cwalina-Stępniak – profesjonalny certyfikowany coach w ICF oraz Family Coach. Ekspertka w zakresie rozwoju osobistego. Ukończyła kurs „Coaching’u Prowokatywnego”. Jest pomysłodawczynią projektu „Sexy zaczyna się w głowie” oraz autorką książek.

Dzień 4. PSYCHOLOGIA

 • Anna Urbańska – Jej pasją jest rozwój osobisty, a także odkrywanie potencjału ludzkiego. Zorganizowała programy szkoleniowe oraz coachingi, w których uczestniczyło  łącznie ponad 20 tysięcy osób. Dzięki niej ludzie poznają swój organizm, mają odwagę sięgać po więcej i realizują postawione cele! Jest Master Trenerem STRUCTOGRAMu – metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą oraz innymi. Jedną z nielicznych na świecie neurocoachów. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, Oracle czy DHL, a także od 22-tu lat jest przedsiębiorcą, obecnie zarządzając firmą szkoleniową CONCRET.
 • Edyta Zając – Jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i  bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

Dzień 5. FINANSE OSOBISTE

 • Marta Baczewska-Golik – Od wielu lat pracuje w branży nieruchomości, prowadzi własną agencję nieruchomości oraz inwestuje w nieruchomości. Prowadzi stronę „Dwie Marty – kobieca strona inwestowania” wraz z Martą Smith. Dodatkowo prowadzi blog i podcasty „Ruszamy nieruchomości”. Porusza tematy prawne, marketingowe, finansowania, pośrednictwa i inwestowania.
 • Finanse od Kuchni – Kasia Iwanoska – Jest Strategiem Zysku. Zarabia z uśmiechem i z uśmiechem pomaga innym być na plusie. Tym życiowym i biznesowym. Buduje dochodowe kariery i firmy. Przedsiębiorczyni z krwi, kości, serca i doświadczenia. Ekspert od zarządzania firmami, inwestowania i finansów, a także doświadczony lider i szef zespołów. Zmiana i rozwój to jej ulubione żywioły! Lubi poznawać ludzi i z nimi rozmawiać. Jest realistką, która optymistycznie i z humorem patrzy na rzeczywistość. Uważa, że każdy ma w sobie ten talent, który wzbogaci świat i jego portfel. Trzeba tylko z głową zrobić swój ruch!

Dzień 6. PASJA

 • ***********
 • Katarzyna Pakosińska – Artystka kabaretowa, jedna z założycielek Kabaretu Moralnego Niepokoju, polonistka, aktorka, konferansjerka. Jest autorką i współproducentką seriali. Występuje w Teatrze. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest jedną z ambasadorek organizacji Kwiat Kobiecości.

Prelekcje odbędą się w dniach: 18-23 maja, godz.17:45-20:30
Uczestnictwo jest DARMOWE.
Zapisy do wydarzenia pod tym linkiem.

Wydarzenie na Facebooku dostępne tutaj.

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club powstała w 2001 roku z inicjatywy Dariusza Żuka przy współpracy ze związkiem pracodawców Business Centre Club. Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Wpis znaleziono dzięki:

- Przedsiębiorcza Kobieta

- Konferencja dla kobiet

- Kobiety w biznesie