Mezoterapia osoczem PRP

Mezoterapia osoczem Therapy PRP umożliwia mezoterapię wykonywaną osoczem bogatopłytkowym pozyskanym z krwi.Znajdują się w nim wszystkie, naturalne czynniki potrzebne do regeneracji tkanek.

mezoterapia osoczem prpPozwala to wzmocnić i ukierunkować mechanizmy regeneracyjne skóry: pobudzenia odnowy komórkowej – efekt jej zagęszczenia i pojędrnienia. Zabieg różni się od tradycyjnej mezoterapii.

Po pierwsze, w podanych igłą płytkach krwi znajdują się wszystkie czynniki potrzebne do regeneracji, a nie tylko te pojedyncze, wybrane do konkretnego zabiegu. Są również w odpowiedniej, naturalnej koncentracji, zachowują pełną świeżość i aktywność w momencie podawania. Po drugie, zabieg jest jednorazowy, a całą procedurę powtarza się nie wcześniej, niż po pół roku. Bogatopłytkowy koncentrat PRP może być wykorzystywany przy zabiegach na twarz, w celu: podkreślenia kości policzkowych, przywrócenia utraconej objętości oraz wypełnienia zmarszczek.

Opis zabiegu:

Lekarz pobiera krew ze zgięcia w łokciu, która następnie jest odwirowywana w specjalnym urządzeniu i ponownie podana w miejsce wymagające rewitalizacji. Zabieg mezoterapii osoczem można również stosować po mocnych zabiegach laserowych (np. Fraxel, CO2) lub peelingach w celu przyspieszenia gojenia i uzyskania optymalnej stymulacji odnowy komórkowej. IDEALNIE WSPÓŁGRA Z KARBOKSYTERAPIĄ.*

Czas mezoterapii osoczem PRP: 15-20 min./ 1 zabieg
Cena mezoterapii osoczem PRP: 800 zł. (twarz), 1400 zł (twarz, szyja), 1800 zł (twarz, szyja,dekolt)

*Karboksyterapia oznacza kontrolowaną aplikację medycznego dwutlenku węgla w różne okolice ludzkiego ciała w celu poprawy krążenia w tkankach, elastyczności skóry, redukcji miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej. Zachodzący w wyniku iniekcji CO2 efekt wazodilatacji oraz jego wpływ na śródskórną reorganizację kolagenu pozwala redukować wiotkość skóry, rozstępy, blizny, cellulit oraz umożliwia konturowanie niektórych rejonów ciała (podbródek, uda, biodra, brzuch).

Czas karboksyterapii: 15-20 min./ 1 zabieg
Cena karboksyterapii: 250 zł. (twarz)/ 1 zabieg

Klinika Medi-Derm dr R. Prończuk

Proponuje coraz częściej zabiegi oparte o wykorzystanie własnego materiału biologicznego. Zabiegi te są nie tylko w pełni bezpieczne (biozgodne z własną tkanką), ale też umożliwiają tworzenie skutecznych terapii łączonych (substancje stanowiące bazę zabiegu nie kolidują ze sobą), które uzupełniając się wzmacniają efekt odmładzający, jednocześnie przyspieszając autoregenerację skóry na głębokim poziomie.