Gdzie jest Mia? Alexandra Burt

Fantastyczny debiut literacki na miarę "Dziewczyny z pociągu". Wciągający kryminał od którego nie mogła oderwać się sama Oprah!

Gdzie jest Mia?
Gdzie jest Mia?
Trzymający w napięciu jak „Dziewczyna z pociągu” czy „Zanim zasnę”, thriller „Gdzie jest Mia?” opowiada historię młodej matki, której najgorszy koszmar nagle się spełnia.

Estelle Paradise budzi się w szpitalu po tym, jak zostaje znaleziona na dnie wąwozu bliska śmierci, z raną postrzałową głowy. Wkrótce dociera do niej straszna prawda: jej siedmiomiesięczna córeczka Mia zaginęła. Kilka dni wcześniej Estelle odkryła, że łóżeczko jej córki jest puste. W mieszkaniu nie było śladów włamania, za to zniknęły z niego wszelkie ślady istnienia Mii: jej pieluszki, ubranka, butelki. Zrozpaczona matka nie potrafi tego wyjaśnić, ale za wszelką cenę usiłuje znaleźć córkę. Jej chaotyczne zachowanie i tajemnicze okoliczności zaginięcia dziecka sprawiają, że to właśnie Estelle staje się główną podejrzaną w oczach policji i opinii publicznej. Czy słusznie? Gdyby tylko sama to wiedziała…