Jaki model Hondy wygrał w Narodowym Teście? Który obstawiacie?

Honda zwyciężyła w tegorocznej edycji Narodowego Auto Testu. Aż 98,7 proc. polskich kierowców deklaruje satysfakcję z posiadania auta tej marki. To kolejny olbrzymi sukces firmy na naszym rynku, po tym jak Honda zwyciężyła w Raporcie Jakości 2022.

Jaki model Hondy wygrał w Narodowym Teście
Jaki model Hondy wygrał w Narodowym Teście? Który obstawiacie?

Narodowy Auto Test jest opracowaniem, stworzonym na podstawie badania, przeprowadzonego wśród  ponad 65 tys. czytelników magazynu Auto Świat. Ankieta miała miejsce w dniach od 18 października do 30 listopada 2021 r. W raporcie wśród najważniejszych czynników, które wpływają na wysoki poziom zadowolenia kierowcy, respondenci wymienili niezawodność i bezawaryjność (56 proc.) oraz komfort jazdy (52 proc.). Oprócz tego wskazywali oni na istotność bogatego wyposażenia (31 proc.), dużej stabilności na drodze (30 proc.), a także przestronności kabiny (28 proc.).

 Co o wyborze powie ekspert?

Zwycięstwo w Narodowym Auto Teście jest dla nas olbrzymim wyróżnieniem, za które chcielibyśmy bardzo podziękować naszym klientom w Polsce. To, że doceniają oni  bezawaryjność i komfort naszych samochodów znajduje odzwierciedlenie w raportach sprzedaży. Honda jest marką, której nasi klienci pozostają wierni na lata, ponieważ mają przekonanie, że na niej się nie zawiodą – mówi Sebastian Jezierski, szef działu sprzedaży i logistyki w polskim oddziale Honda Motor Europe.

Jaki model Hondy wygrał w Narodowym Teście? Który obstawiacie?

Przeczytaj także o teście Hondy e

Jakie kryteria obejmuje test?

Bardzo ważnymi czynnikami, które wpłynęły na bardzo dobre opinie użytkowników Hondy w Narodowym Auto Teście były wysoka trwałość i efektywność najnowszych, w pełni hybrydowych, jednostek e:HEV. Warto podkreślić, że do końca 2022 roku wszystkie główne modele Hondy w Europie zostaną wyposażone w zelektryfikowane napędy. Wiodącą rolę mają tu odegrać hybrydowe układy, oparte na systemie i-MMD. Ich szczególną cechą – oprócz wysokiej odporności na usterki i efektywności – jest charakterystyka pracy, przypominająca silniki elektryczne. Dynamika jednostek e:HEV także przełożyła się na wysoki poziom komfortu użytkowania, wysoko oceniony w Narodowym Auto Teście.

Jaki model Hondy wygrał w Narodowym Teście? Który obstawiacie?