Michał Milowicz zaręczył się – kim jest jego narzeczona?

Popularny aktor padł na dwa kolana przed swoją o 13 lat młodszą partnerką. Jego ukochana powiedziała "tak"!

michał milowicz narzeczona
Michał Milowicz właśnie się zaręczył – kim jest jego narzeczona? Foto Instagram @michal_milowicz

Michał Milowicz i jego narzeczona, Katarzyna Kędzierska, spotykają się już od kilku lat. Para poznała się podczas 25-lecia teatru Buffo. Ponieważ jego partnerka nie jest związana z show-biznesem, dziennikarzom udało się ustalić jedynie to, że pracuje w bankowości, a także jej wiek. Wybranka 52-letniego aktora jest od niego o 13 lat młodsza. Według Michała Milowicza kobieta jest także znakomitą fotografką.

Zobacz także: Michał Milowicz: Nie po to tyle lat pracuję, żeby mnie tak nazywano!

Chociaż ich relacja trwa już od jakiegoś czasu, to przez długi czas nikt nie wiedział, że Milowicz jest w związku. Jak wyjaśnia para, nie kryli się oni ze swoją miłością, ale jednocześnie nie chcieli się zbytnio eksponować.

Michał Milowicz i jego narzeczona potwierdzili zaręczyny

O tym, że ich związek przeniósł się na nowy poziom, zakochani opowiedzieli w „Dzień dobry TVN”. Podczas wywiadu dla śniadaniówki, który dotyczył świątecznych przygotowań, zdradzili, że są już po zaręczynach. Święta będą obchodzić we wspólnym domu, który właśnie urządzają. Muszą przy tym pogodzić swoje odmienne zmysły estetyczne. Podobno Milowicz woli maksymalizm, podczas gdy jego narzeczona dąży do minimalizmu.

Magiczna Tajlandia

Para niedawno odbyła romantyczną podróż do Tajlandii, na wyspę Phuket. Jak się okazuje, zakochani nie pierwszy raz odwiedzają ten kraj. To właśnie tam przed dwoma laty Milowicz postanowił oświadczyć się ukochanej. Aktor padł nie na jedno, ale na dwa kolana i w romantycznej plażowej scenerii zadał ważne pytanie. Wybranka jego serca przyjęła zaręczyny.

Michał padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody. Na piachu – relacjonowała Katarzyna Kędzierska.