Monster X Tour w Polsce już w czerwcu

Pozostał już tylko miesiąc do najbardziej emocjonującej imprezy tego roku! Monster X Tour zbliża się wielkimi krokami, a ostatnie bilety rozchodzą się w zatrważającym tempie!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i koniecznie przyjdźcie na jedno z show:

1.06 Łódź, Atlas Arenie, godz. 13:00 i 18:00
7.06. Kraków, Stadion Cracovii godz. 13:00 i 19:00
14.06. Wrocławiu, Stadion Wrocław, godz. 15:00Monster X Tour to świetna zabawa dla całej rodziny! Zobaczycie niewiarygodne kilkutonowe samochody, które będą rywalizować ze sobą podczas ekstremalnie szybkich wyścigów i zawodów freestyle. Przekonacie się na własne oczy jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzicie co dzieje się z osobówkami, które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kołach.

Tylko na naszym show zobaczycie największe gwiazdy w gronie monster trucków: Rock Star, California Kid oraz najnowsza, 18-nasta wersja Bigfoota skonstruowanego przez samego Boba Chandlera w 1974 roku! Ten pięciotonowy gigant o ponad półtorametrowych oponach znany jest ze swoich ryzykownych akrobacji. Przyjdzie i zobaczcie na żywo jego niewiarygodnie wyczyny!Oprócz tego mamy dla Was trzy zupełnie nowe samochodowe potwory. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie w akcji groźnego Identity Theft, przewrotnego Reverse Racer oraz niedoścignionego Iron Mana!

Dodatkową atrakcją będą zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje najlepszych na świecie motocyklowych kaskaderów z FMX Stunt Riders oraz pokazy nieustraszonych quadowców z częstochowskiej grupy Quad Speedway Poland.Ale to jeszcze nie wszystko! Przed każdym show dla posiadaczy biletów Gold i VIP czeka fascynujące Pit Party, czyli jedyna okazja, by z bliska przyjrzeć się wszystkim występującym maszynom, zrobić sobie zdjęcie przy ogromnych oponach monster trucków i wziąć autograf od nieustraszonych kierowców. Silnych wrażeń dostarczy także przejażdżka jedynym w swoim rodzaju ride truckiem – The Monster! Party Pit z kierowcami zaczyna dwie godziny przed każdym show, a kończy się 30 minut przed jego rozpoczęciem.
Monster X Tour to emocjonujące show nie tylko dla fanów motoryzacji! Wyczyny gigantycznych aut, odważne akrobacje freestylowych motocrossów oraz szalone wyścigi quadów z pewnością zainteresują wszystkich miłośnikowi mocnych wrażeń, poczynając od tych najmłodszych, a kończąc na najstarszych! Zapraszamy na świetną familijną zabawę!

Zrób swojemu dziecku niezapomniany prezent na dzień dziecka lub na koniec roku szkolnego! Monster X Tour to Frajda dla całej rodziny!

Bilety do nabycia na www.eBilet.pl, www.eventim.pl lub www.groupon.pl