Multikino zaprasza na film „Hotelu Transylwania 3”

Animacja „Hotel Transylwania” po raz trzeci zagościła na wielkim ekranie Multikina!

Multikino zaprasza na film „Hotelu Transylwania 3”

Dodatkowo do biletów na film zakupionych z kartą Rodzina do Kina rozdawane są wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci.
Strasznie śmieszne przygody Draka znowu doczekały się kontynuacji. I nic dziwnego – „Hotel Transylwania” skradł serca widzów w każdym wieku na całym świecie. Czego można spodziewać się po trzeciej części hitowej animacji? Wiecznie wpadająca w tarapaty paka Draka opuszcza mury hotelu i wybiera się w rejs statkiem wycieczkowym. Niestety wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że Drak zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku, a Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów…

Multikino zaprasza na film „Hotelu Transylwania 3”

To jednak nie wszystko! Multikino jako jedyne kino w Polsce rozdaje wyjątkowe maski z podobiznami ulubionych postaci z filmu „Hotel Transylwania 3”, wzbogacone o gry i łamigłówki, a także naklejki. Warunkiem jest zakup biletów na animację, korzystając z karty Rodzina do Kina (więcej o ofercie: www.multikino.pl/rodzina). Liczba masek jest ograniczona. Dostępne będę we wszystkich kinach sieci Multikino na terenie całej Polski.
Bilety na pokazy premierowe „Hotelu Transylwania 3” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.