Murray Schisgal „SIĘ KOCHAMY”

sie kochamySpektakl „Się kochamy” to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Poznasz historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?
Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

występują: Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński
reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Producentem spektaklu jest Ale TEATR przedstawienie można obejrzeć w TEATRZE KAMIENICA, Al.Solidarności 93.

21 sierpnia, godz.19:00 -spektakl przedpremierowy

8 września, godz.19:00 – PREMIERA!!!
9 września, godz.19:00
10 września, godz.19:00
26 września, godz.19:00

Thursday, 16 August 2012