Nagrody dla najważniejszych gwiazd polskiego show- biznesu rozdane

plejada wszyscyRedakcja Plejady już po raz piąty wręczyła nagrody w plebiscycie Top Ten, honorując dziesiątkę najbardziej wyrazistych gwiazd w polskich mediach. Osobowością Roku według Plejady jest Agata Młynarska. Nagrodę za Debiut Roku otrzymała Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony“. W kategorii Niezniszczalni triumfowała Katarzyna Skrzynecka, a za Metamorfozę Roku doceniono Dominikę Gwit. 

Gwiazdą Stylu została Karolina Ferenstein-Kraśko. Plejada nagrodziła Ewę Kasprzyk za Tekst Roku („chcę mieć wnuka Mulata“) i Antoniego Królikowskiego za Wydarzenie Roku, którym było wyznanie miłości Maryli Rodowicz.

Po raz pierwszy w tegorocznym plebiscycie Plejada Top Ten przyznano dwie nowe nagrody.

Nagrodę dla Gwiazdy Social Media odebrała Edyta Herbuś. Z kolei autorzy cyklicznego programu „Ścianka Myśli”, duet „Mleko pod Nosem“, uhonorowali gwiazdę swojego show, Iwonę Pavlović za wyjątkowy dystans do siebie i poczucie humoru.

Martyna Wojciechowska bezapelacyjnie zwyciężyła w plebiscycie internautów i otrzymała Nagrodę Użytkowników Plejady. Galę, która odbyła się w warszawskim Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, poprowadziła redaktor naczelna Plejady Magdalena Keler oraz Marcin Prokop. Niespodzianką dla gości był koncert Grzegorza Hyżego wraz z zespołem. Po koncercie gwiazdy i goście bawili się do rana. Marcin Prokop na scenie odebrał statuetkę jako Osobowość Roku 2013. Dwa lata temu obowiązki zawodowe nie pozwoliły mu pojawić się na gali.

 

zdjęcia: Newspix.pl