Najlepsza ochrona przed słońcem – seria Nivea

Upalne dni zachęcają do korzystania z kąpieli, zarówno wodnych, jak i słonecznych. Należy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu przed szkodliwymi promieniami UV. Dzieci oraz osoby z wrażliwą skórą powinny w sposób szczególny o to zadbać.

 

Seria NIVEA SUN,  pomoże cieszyć się relaksem, uchroni przed poparzeniami słonecznymi i sprawi, że bezpiecznie spędzimy urlop. W ofercie innowacyjne kosmetyki aktywujące opaleniznę czy przedłużające ją. 

W skład nowości w kolekcji NIVEA SUN wchodzą:

NIVEA SUN Protect & Refresh Odświeżający balsam do opalania  – zapewnia 100% ochrony przed słońcem, a jednocześnie przyjemnie chłodzi i odświeża skórę w upalne dni.
Jego innowacyjna formuła jest lekka i nietłusta, dzięki czemu kosmetyk szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Posiada właściwości wodoodporne.
najlepsza ochrona przed sloncem nivea

NIVEA SUN Protect & Bronze Spray do opalania aktywujący opaleniznę – zapewnia natychmiastową ochronę przed poparzeniem słonecznym, a jednocześnie gwarantuje powstanie naturalnej opalenizny.
Dzięki zawartości naturalnego ekstraktu z lukrecji, stymulującego produkcję melaniny w skórze, zapewnia naturalny i piękny kolor opalenizny. Innowacyjny sposób użycia pozwala szybko i wygodnie zadbać o skórę podczas słonecznych dni. Nie zawiera składników samoopalających.

najlepsza ochrona przed sloncem nivea2

NIVEA SUN Balsam przedłużający opaleniznę  z naturalnym ekstraktem z lukrecji przedłuża efekt naturalnej i pięknej opalenizny. Kojąca formuła balsamu dogłębnie nawilża skórę i zapobiega łuszczeniu się naskóra,
jednocześnie zapewniając opalonej skórze witalność i sprężystość. Balsam doskonale się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.

najlepsza ochrona przed sloncem nivea3jpgPielęgnujący balsam do opalania dla dzieci NIVEA SUN KIDS został stworzony specjalnie z myślą o delikatnej skórze dziecka. Skutecznie chroni przed poparzeniami słonecznymi i długotrwałymi uszkodzeniami skóry dzięki bezpiecznemu połączeniu filtrów mineralnych i chemicznych.
Wyjątkowo wodoodporna formuła balsamu z pantenolem i witaminą E nawilża skórę, minimalizując ryzyko alergii słonecznych. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

najlepsza ochrona przed sloncem nivea5jpg

NIVEA SUN KIDS Swim & Play Balsam ochronny na słońce dla dzieci

Innowacyjny balsam do opalania dla dzieci NIVEA SUN KIDS Swim & Play, posiada system filtrów UVA/UVB, które zapewniają natychmiastową i skuteczną ochronę przed poparzeniami słonecznymi i długotrwałymi uszkodzeniami skóry. Stworzony specjalnie z myślą o delikatnej skórze dziecka, minimalizuje ryzyko powstania alergii słonecznych. Wyjątkowo wodoodporna formuła z kojącym pantenolem wzmacnia barierę ochronną skóry, umożliwiając dłuższą i bardziej bezpieczną zabawę w wodzie. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

najlepsza ochrona przed sloncem nivea4