Nakrycia głowy angielskiej śmietanki na zawodach w Cheltenham

Cheltenham jest wyjątkowym miejscem, które przyciąga rzesze miłośników wyścigów konnych. Trenują tam najlepsi dżokeje, a po torze jeżdżą prawdziwe konne gwiazdy. Pojawia się tam też angielska śmietanka towarzyska w niekonwencjonalnych, ale jakże stylowych nakryciach głowy.

ga.
ga.

Warto stać się częścią tak widowiskowego wydarzenia zrzeszającego wielkie sławy sportu, a także gwiazdy znane choćby z dużego ekranu. Nierzadko można tu spotkać również członków rodziny królewskiej, bo i oni z oddaniem kibicują wyścigom konnym. Cheltenham na 4 dni zmienia się w magiczne miejsce, w którym się wygrywa, przegrywa, ale także podziwia piękną współpracę człowieka ze zwierzęciem.

Cheltenham Gold Cup Festival to widowisko wysokiej klasy zrzeszające wielkie sławy sportu, a także gwiazdy znane z wielkiego ekranu. Zdarza się, że można tam spotkać członków rodziny królewskiej, bo i oni znani są ze swojego oddania do wyścigów konnych. Cheltenham jest miejscem magicznym, w którym można zobaczyć wielkie zwycięstwa, jak i wielkie porażki, ale przede wszystkim piękną współpracę człowieka ze zwierzęciem.

Wydarzenie tej rangi zobowiązuje do nienagannych stylizacji, a co za tym idzie przeróżnych i wywołujących różne wrażenie nakryć głowy. Od kapeluszy, kaszkietów, toczków po dżokejki, eleganckie woalki i futrzane czapki.