Nie żyje Lisa Marie Presley, jedyna córka Elvisa Presleya

Podczas gali Złotych Globów, na której bawiła się artystka, nic nie wskazywało na to, że niedługo już jej z nami nie będzie.

lisa marie presley
Nie żyje Lisa Marie Presley, jedyna córka Elvisa Presleya. Foto Instagram @lisampresley

10 stycznia 2023 roku Lisa Marie Presley, córka króla rock’n’rolla, pojawiła się na 80. rozdaniu Złotych Globów. Na imprezę przybyła, gdyż biograficzny film o życiu jej ojca, „Elvis”, nominowany był do kilku nagród. Ostatecznie Austin Butler odebrał statuetkę dla najlepszego aktora w filmie dramatycznym za swój portret postaci legendarnego muzyka. Niestety, niedługo po gali Presley trafiła do szpitala. Jak podawały media, przyczyną przewiezienia jej do placówki medycznej miał być atak serca. Ostatecznie lekarzom nie udało się jej uratować.

Zobacz także: Wnuczka króla rock & rolla w nietypowy sposób świętuje urodziny!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Golden Globes (@goldenglobes)

Lisa Marie Presley nie żyje

Z powodu domniemanego nagłego zatrzymania akcji serca, córka Elvisa została przewieziona do szpitala w West Hills. Jak donosi TMZ, lekarze do końca walczyli o jej życie, jednak bezskutecznie. 12 stycznia 2023 Lisa Marie Presley zmarła.

Informację o śmierci córki potwierdziła w przesłanym do magazynu „People” oświadczeniu Priscilla Presley.

– Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie – napisała była żona Elvisa Presleya.

Śmierci Presleyów

Lisa Marie miała 54 lata. Swoje 55. urodziny obchodziłaby na początku lutego. Nie jest pierwszą osobą ze swojej rodziny, która zmarła młodo. Jej ojciec, legendarny Elvis Presley, zmarł na zawał w wieku 42 lat. Natomiast syn Benjamin Keough popełnił samobójstwo w 2020 roku, w wieku zaledwie 27 lat. Również drugi mąż gwiazdy, Michael Jackson, zmarł jako 50-latek w skutek nagłego zatrzymania akcji serca.