Nowe Kremowe Szminki Mary Kay®

nowe kremy i szminkiNowa Kremowa Szminka Mary Kay, to szminka na każdy nastrój! Jej ultrastylowe opakowania zostały tak zaprojektowane, by pięknie prezentowały się w kobiecej dłoni. Ale ta szminka, to coś znacznie więcej niż tylko śliczne opakowanie.

Kremowa Szminka do Ust Mary Kay nadal wyróżnia się kremową formułą ułatwiającą jej nakładanie. Kobiety na całym świecie ją uwielbiają. Teraz szminka jest bezzapachowa, ale – dla wzbogacenia doznać smakowych – z dodatkiem odrobiny wanilii. Smakuje znakomicie!
Ponadto formuła zawiera dwa witaminowe przeciwutleniacze (pochodne witamin A i E), które chronią wargi przed wolnymi rodnikami powodującymi powstawanie zmarszczek. Zapewnia również natychmiastowe nawilżenie ust oraz maksymalne nasycenie kolorów przez długi czas.

Aplikacja Kremowej Szminki Mary Kay jest lekka i prosta. Efektem jest piękny i trwały makijaż ust. Szminka nie blaknie ani nie zbija się. Usta każdej kobiety będą pełne, aksamitnie gładkie i nasycone kolorem.

Rozkoszuj się najnowszymi kolorami Kremowej Szminki Mary Kay. Do wyboru aż 23 zjawiskowe odcienie! Wśród nich 8, to odcienie zupełnie nowe. Dostępna paleta barw zapewni każdej z nas niekończące się możliwości, aby czarować kolorami swoich ust.
Najpopularniejsze odcienie nowym opakowaniu:
Amber Suede
Apple Berry
Apricot Glaze
Dusty Rose
Frosted Rose
Garnet Frost
Gingerbread
Pink Daisy
Pink Melon
Pink Satin
Pink Shimmer
Sheer Blush
Shell
Sweet Nectar
Toffee

Całkowicie nowe odcienie:

Amber Glow
Berry Kiss
Nutmeg
Red
Sunburst
Sunset
Tanned
Whipped Berries
Kremowa Szminka do Ust Mary Kay®
Cena detaliczna: 50 zł
Pojemność: 3 g