O niestandardowej nici Icedent słów kilka

Na temat pielęgnacji zębów wiemy już niemal wszystko. O technice ich czyszczenia tradycyjnymi oraz elektrycznymi szczoteczkami informują nas ulotki.

Z mediów dowiadujemy się, że nie należy spożywać zbyt dużo cukrów, ponieważ to prosta droga do próchnicy. Od dziecka wpaja się nam, że zęby należy myć regularnie po każdym posiłku stosując pastę, nici dentystyczne i dodatkowe środki czyszczące, jak np. płyny do jamy ustnej.
Ile z tych pielęgnacyjnych zabiegów stosujemy jednak na co dzień? Nie oszukujmy się, nie jest łatwo codziennie i konsekwentnie przestrzegać wszelkich dentystycznych wskazówek. Poza tym, kto chciałby uzależnić się od perfekcyjnych zasad i konieczności uporczywego ich przestrzegania. Każdego dnia w całości oddajemy się zatem błogiej rozkoszy postępowania według własnych reguł i przyzwyczajeń. Czasem warto jednak na chwilę zapomnieć o ulubionych pastach do zębów, zmienić kolor szczoteczki albo rodzaj nici dentystycznej.
Na rynku dostępne są dwa rodzaje nici, nawinięte na rolkę oraz tzw. wykałaczki. Całkiem niedawno pojawił się także zupełnie niestandardowy produkt, który łączy zalety obu popularnych nici dentystycznych. Jego cechą wyróżniającą jest indywidualne, sterylne opakowanie, dzięki czemu staje się produktem jednorazowym, którego z łatwością można zabrać w podróż, do restauracji lub używać w domu. W opakowaniu znajduje się optymalna długość nici, którą bez problemu wyczyścimy wszystkie zęby. Naturalnie miętowy smak doda uczucia świeżości likwidując nieprzyjemny zapach.
Woskowana nić Icedent doskonale sprawdza się w hotelach jako uzupełnienie podstawowego wyposażenia łazienki. Zastąpi także niewygodne i raniące nasze dziąsła wykałaczki, podawane wraz z serwetkami w restauracjach, czy barach typu fast-food.

Na każdej saszetce nici istnieje możliwość umieszczenia dowolnej treści oraz grafiki w pełnych kolorach. Jest doskonałym nośnikiem reklamy!

Komfort korzystania z jednorazowej nici Icedent nie przekracza kosztów stosowania standardowych nici. Czasem warto więc zrezygnować z przyzwyczajeń i choć na chwilę zapomnieć o „zaprzyjaźnionych” produktach, a coś, czego do tej pory nie spróbowaliśmy może bardziej przypadnie nam do gustu. Zachęcamy i zapraszamy na www.nitkidentystyczne.pl, aby zasięgnąć wiecej informacji.

Firma Flodent powstała 1 czerwca 2011 roku i zajmuje się dystrybucją nici Icedent. Z branżą stomatologiczną jesteśmy związani od ponad 10 lat. Jako pasjonaci wszystkiego, co z medycyną związane postanowiliśmy zająć się autoryzowaną dystrybucją nici Icedent na terenie kraju – i tak oto szczęśliwie jesteśmy. Z produktem zapoznał się już rynek Ameryki Północnej, Europy oraz Azji, gdzie słynie jako renomowana marka wśród profesjonalnych produktów dentystycznych.
Flodent jest oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem firmy Concept w Polsce – producenta nici Icedent.
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny dnia 14.10.2011 wystawił Świadectwo Jakości Zdrowotnej o nr HŻ/C/01950/11 dla nici dentystycznych Icedent
Artykuł sponsorowany na zlecenie firmy Flodent