Od 3 do 10 września 2018

Wierzymy, że kolejny tydzień będzie dobry dla wszystkich. A pojawiające się problemy pokonamy dzielnie i skutecznie!

Barany rozpoczną tydzień na zwolnionych obrotach, no bo jak tu rozpoczynać pracę po weekendzie, szczególnie tak słonecznym i ciepłym?

Baran

Barany rozpoczną tydzień na zwolnionych obrotach, myślami mogą być nieobecne i ciężko będzie im się wziąć do obowiązków. Od środy będą pełne energii, praca będzie im się palić w rękach, będą działać żywiołowo i z pasją. W weekend będą miały więcej czasu dla rodziny, bliskich przyjaciół, mogą zająć się domem i zakupami, a w niedzielne popołudnie wyruszą w poszukiwaniu rozrywek.

Byk

Byki na początku tygodnia będą działać intuicyjnie, mogą dzięki temu dokonać właściwych wyborów. Będą też bardzo uczuciowe i emocjonalne. Od środy wokół nich dziać się będzie dużo rzeczy naraz, mogą przez to być nieco nerwowe i zmęczone, ale sprawy posuną się do przodu. W weekend będą miały czas dla życia domowego i rodzinnego, mogą zadbać o swój wygląd i przyjemności zmysłowe.

Bliźnięta

Bliźnięta w pierwszych dniach tygodnia mogą mieć gorszy nastrój, dopadnie je tęsknota z latem, jesienne zmęczenie i mogą mieć chandrę. Od środy poczują się znacznie lepiej, przybędzie im energii, z entuzjazmem podejdą do wszelkich zmian i nowości, mogą też mieć chęć na romansowanie. W weekend będą miały okazję zająć się domem i dopiero w niedzielne popołudnie znajdą czas na rozrywki.

Rak

Raki na początku tygodnia będą uczuciowe, będą miały skłonność do poświęcania się dla innych i pomagania każdemu. Od środy mogą być rozdrażnione, niepewne siebie, mogą wejść z kimś w konflikt, łatwo będzie je zranić. Weekend zaplanują w domu, z rodziną, poświęcą czas na sprzątanie, gotowanie i zmysłowe przyjemności. W niedzielne popołudnie mogą spodziewać się gości.

Lew

Lwy na początku tygodnia będą nastawione przyjaźnie do świata, ale mogą mieć wrażenie, że nic nie idzie zgodnie z planem. Od środy odczują wielki przypływ energii, ożywią się, będą odnosić sukcesy, choć działać będą dość chaotycznie. Będą atrakcyjne dla płci przeciwnej. W weekend mogą odczuć pogorszenie nastroju, dopiero w niedzielne popołudnie poprawią sobie humor spotkaniami z przyjaciółmi.

Panna

Panny rozpoczną tydzień w nastroju melancholijnym, mogą robić w duchu rozliczenia przeszłości i snuć wizje przyszłości. Będą uczuciowe, ale trudno będzie im się porozumieć z innymi. Od środy będą miały więcej obowiązków, w pracy będzie nawał nieoczekiwanych
zadań i będą zmęczone. W weekend nastawią się na wypoczynek bierny, leżenie przed telewizorem lub powolne spacery.

Waga

Wagi na początku tygodnia mogą być niepozbierane, plany mogą im się rozmywać, z partnerami w biznesie i w uczuciach niełatwo będzie się dogadać. Od środy staną się pewniejsze siebie, doskonale będą radzić sobie z obowiązkami, będą też podobać się płci odmiennej. W weekend nastawią się na wypoczynek i sprawianie sobie przyjemności, będą miały dobry czas na zakupy.

Skorpion

Skorpiony na początku tygodnia będą miały wyostrzoną intuicję, empatyczne podejście do
innych ludzi i emocjonalnie będą reagować na wydarzenia. Od środy będą miały skłonność do przeciążania się i muszą uważać, żeby nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków. Pociągać je będzie sport i wszelkie wyzwania. Weekend poświęcą rodzinie, sprawom domowym i rozrywkom kulturalnym.

Strzelec

Strzelce na początku tygodnia mogą czuć się niepewne, mogą być zmęczone, powinny uważać, aby się nie denerwować bez potrzeby i dbać o swoje zdrowie. Od środy odżyją, poczują przypływ energii i wezmą się ostro do pracy, a po pracy rzucą się w wir zajęć sportowych. W weekend mogą się nudzić w domu, ważne będą sprawy rodzinne i dopiero w niedzielne popołudnie uda im się zabawić.

Koziorożec

Koziorożce będą na początku tygodnia rozkojarzone, zdarzy im się bujać w obłokach, mogą zamarzyć o miłości. Samotne Koziorożce mogą spotkać tę właściwą osobę. Od środy pogorszy im się nastrój, może dochodzić do spięć w relacjach z innymi i do konfliktów w domu. Dopiero w piątek aura się zmieni na sprzyjającą i w weekend będą mogły odpocząć w gronie rodziny.

Wodnik

Wodniki od poniedziałku będą nastawione na pomaganie innym, mogą poświęcać się dla idei, bujać w obłokach i raczej ciężko będzie im się wywiązywać z praktycznych obowiązków. Od środy poczują, że świat im sprzyja, dużo będzie się działo, będą w ruchu i wiele spraw uda im się popchnąć do przodu. W weekend mogą mieć problemy z zaborczością partnera lub rodziny.

Ryby

Ryby od poniedziałku będą emocjonalne, sentymentalne i będą poświęcać się dla innych, a w podejmowaniu decyzji wspierać je będzie intuicja. Od środy wokół nich będzie się dużo działo, w pracy nie będą mogły nadążyć za tempem innych. Za to w weekend będą czuły się wspaniale, będą miały oparcie w rodzinie, będą nastawione na wypoczynek i tylko niedzielny wieczór może być trudny.

Wpis znaleziono dzięki:

- Horoskop tygodniowy

- Nadzieja

- Dobry tydzień