Olandia – ekologiczny olej z zarodków rzepaku idealny dla Twojej kuchni

W konkursie można wygrać zestaw trzech olejów ekologicznych Olandia tłoczonych na zimno z zarodków rzepaku: olej uniwersalny, do smażenia i o smaku masła.

Firma Złoto Polskie stworzyła innowacyjną metodę produkcji oleju rzepakowego spełniającego wszystkie wymagania świadomego konsumenta: zapewniając produkt tłoczony na zimno o idealnej barwie i wyjątkowo delikatnym smaku i zapachu. Otrzymane oleje nie są poddane rafinacji, dzięki czemu zawierają, oprócz lipidów, także wiele innych drogocennych substancji, takich jak witaminy, polifenole, tokoferole, skwalen i karotenoidy.

W procesie tłoczenia została wyeliminowana łuska – materiałem do tłoczenia są zawarte w nasionku liścienie i zarodek, które zawierają większość oleju z ziarna, ale nie zawierają substancji antyżywieniowych. Usunięcie okrywy znacznie podwyższa jakość oleju i pozwala uzyskać najwyższej  klasy olej bez procesu rafinacji.

Pytanie konkursowe:

Dlaczego olej Olandia jest tłoczony na zimno z zarodków rzepaku? Napisz w meilu na [email protected] w temacie – Olandia

Nagrody:

Trzy zestawy ekologicznych olejów rzepakowych tłoczonych na zimno z zarodków rzepaku. W każdym zestawie znajduje się olej uniwersalny, do smażenia i o smaku masła. 
olandia nagrody

Zasady są proste!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego olej Olandia jest tłoczony na zimno z zarodków rzepaku? Napisz w meilu na [email protected] w temacie – Olandia
2. Polub post konkursowy na fejsbuku

Na Wasze meile czekamy do 28 września, zaś ogłoszenie wyników nastąpi 30 września o 12.00