Opisz przygotowania świąteczne i wygraj zestaw Bonda!

konkurs bond
Opisz przygotowania świąteczne i wygraj zestaw Bonda!

Kochani,

Święta zbliżają się do nas nieubłaganie. W związku z tym postanowiliśmy zrobić dla Was kolejny konkurs. Chcemy dowiedzieć się, jak wyglądają Wasze przygotowania do świąt? Może z zapałem wysprzątaliście wszystkie szafy? A być może upiekliście domek z piernika aby zachwycić całą Waszą rodzinę?
Do wygrania super nagrody!
5 męskich zestawów trójelementowych Bond Expert Classic

Jedyne co musicie zrobić, to zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

  • Napisać jak Wy przygotowujecie się do nadchodzących świąt?
  • Polubić naszego Facebooka Obcasy.pl

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (16.12.2015) i kończymy (20.12.2015). Wyniki ogłosimy 21 grudnia o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu!

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Zestaw trafia do…

1. Paulina

,,Wielka przedświąteczna u nas bieganina.
Bo po raz pierwszy z mężem Święta u siebie wyprawiamy,
Do pracy się włączyła nawet cała rodzina.
Dziadek, dziadkiem do orzechów, orzechy rozgniata,
które ładnie obrodziły w naszym ogródku minionego lata.
Babcia wczoraj wieczorem grzyby namoczyła,
teraz stoi przy stolnicy, będzie coś robiła.
Staś do dziadka stołeczek już przystawił sobie
i oświadczył; “Dziadku daj mi, ja to lepiej zrobię”.
Dziadek się uśmiechnął i mówi; Mój miły,
poczekaj aż podrośniesz i nabierzesz siły”.
Michalinka obok babci lalę postawiła,
i dziarsko jej rozkazała by też coś robiła.
Mąż z teściową ze sklepu wrócili
i w jadalni torebkami stół już zastawili.
Są tam jajka, cukier puder i śledzie w słoiku,
no i różnych smakołyków dosłownie bez liku.
A ja również, po swojemu, też jestem zajęta
bo rozmyślam jakie Mikołaj ma przynieść prezenty
Lecz Mikołaj mnie zaskoczył niesamowicie,
I małego bobaska przyniósł mi w prezencie.”

2. Alicja

,,Okres świątecznych przygotowań to mój ulubiony czas w roku, mimo, że czasem męczy czy dużo kosztuje, przez cały adwent mam nieustający uśmiech na twarzy. W tym czasie mam czas, a raczej wewnętrzną motywację, na refleksje; mam czas stanąć rozejrzeć się dookoła i pomyśleć. Przygotowuję się na wielu sferach, na początku grudnia przygotowuję paczki dla tych mniej fortunnych, następnie zabieram się za przygotowywanie ciasta na orkiszowe pierniczki. Gdy ciasto spokojnie leży w lodówce, zaczynam własnoręcznie wsypywać różne suche składniki na ciasteczka, dla znajomych, do słoiczków, które następnie ślicznie dekoruję i oczywiście załączam przepis. Tak przygotowane słoiczki układam w widocznym miejscu tak by przed każdym spotkaniem ze znajomym nie zapomnieć o prezenciku. Mam następnie czas by skoncentrować się na dobieraniu spersonalizowanych prezentów dla każdego kto przybędzie na Wigilię. Ostatnie, oczywiście, najważniejsze jedzenie wigilijne. Cały poranek 24-go spędzam w kuchni, gdzie przez połączenie, świeżych, ekologicznych, składników powstają pyszne tradycyjne dania. Wesołych Świąt oraz wszystkiego smacznego!”

3. Aneta

„Mój Bond czyli mój mąż myje lodówkę. Uwielbiam patrzeć na niego gdy sie tak wygina i poci :P…ja myję okna a Bond przytrzymuje mnie bym nie spadła z drabinki.Mój Bond biega po sklepach z listą zakupów a ja piekę,gotuję,smażę.Wspólnie nakrywamy do stołu i do niego zasiadamy.Satysakcja i uśmiech towarzyszą nam potem bardzo długo. Pozdrawiam wszystkich.”

4. Karolina Opydo

,,Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym powinno się na chwilę odstawić na bok własne “ja”, a pomyśleć o innych. Dlatego jak co roku przygotowania do tego magicznego czasu zaczynam od zbiórki żywności, na której stoję w sklepach jako wolontariusz. Tym przyczyniam się do uśmiechów na twarzach wielu biednych rodzin, otrzymujących zebrane produkty spożywcze, by tak samo jak inni 24 grudnia zasiąść do wigilijnego stołu. Lecz nie zapominam również o moich najbliższych; i kiedy okna lśnią już jak kryształ, choinka mieni się w świetle zimowego słońca, a w piekarniku piecze się kolejna blacha pierników, w grę wkraczam ja. Misję “świąteczna euforia”, znaną szerzej pod kryptonimem “UŚMIECH” (Umilić Święta Magią i Entuzjazmem Corocznego Humoru), pora zacząć. Jestem z tych osób, które lubią poświęcić swój czas na zrobienie własnoręcznych prezentów gwiazdkowych. Toteż każdego roku wymyślam coraz to nowe pomysły na upominki – czy to rysowanie portretów, czy pieczenie ciasta, czy nawet szycie. To ostatnie jednak nie bardzo mi wychodzi, ale…kto by się tym przejmował! (bynajmniej nie ja). Więc w te święta zapragnęłam wreszcie uszyć coś na maszynie do szycia i jak pomyślałam, tak zrobiłam. W ten oto sposób powstała koślawa poduszeczka w kształcie serca dla mojego ukochanego, z której jestem dumna. Nawet karp w wannie nie powstydziłby się takich wypocin, jakie włożyłam w tę poduszkę. A wraz z chorą na krzywicę poduszką do najbliższych powędrowały także inne robione przeze mnie prezenty. Przygotowania do świąt ruszyły zatem pełną parą i mogę śmiało przyznać, że wypadły znakomicie! Tegoroczna świąteczna misja została wykonana; wywołałam uśmiech na ustach wielu ludzi, w tym mojego mężczyzny. A przecież nie od dziś wiadomo, że z uśmiechem każdemu do twarzy. Wesołych Świąt!”

5. Zofia

,,Razem z całą rodzinką po centrach handlowych nie szalejemy bo my Szlachetną Paczkę dla ubogich rodzin wspólnie przygotowujemy .Jest to wspaniała akcja ludzi wspierania ,która co roku się przed nami wyłania.Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego warto wspierać z całych sił bliźniego swego .Każdy z Nas powinien codziennie być filantropem i pomagać ludziom kiedy będzie miał na to ochotę .Pomagaj ze Szlachetną Paczką cały rok bo to do prawdziwej dobroci krok .Dzięki Szlachetnej Paczce wiem dla kogo pieniążki swe płacę a tą wspaniałą akcje wspiera ksiądz Jacek .Gdy Ksiądz Jacek pismo święte interpretuje człowiek lepiej się czuje .Bądź społecznym inwestorem i co roku zastanawiaj się nad właściwym ubogiej rodziny wyborem .Mam nadzieje ,że w tym roku się skuszę i zostanę wraz z moim znajomymi wolontariuszem .Dzięki Szlachetnej Paczce społeczeństwo na dobrych ludzi zmieniamy a dzięki portalowi Obcasy .pl na pewno coraz więcej ich zyskamy.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na [email protected] w temacie “Konkurs Bond – wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.