Patricia Kazadi nową ambasadorką marki kosmetycznej

Przedsmak nowego duetu możemy zobaczyć na zdjęciu z sesji zapowiadającej współpracę, a więcej dowiemy się już jesienią tego roku.

Patricia Kazadi nową ambasadorką marki kosmetycznej. Foto: instagram.com/kazadi_official

Marka SINSKIN zadebiutowała w sieci drogerii Rossmann niespełna rok temu. Od tamtego czasu zgromadziła już rzesze fanek promując unikalny i odważny styl makijażu. Zgodnie ze swoją zasadą „Create new rules”, nieustannie zachęca kobiety do eksperymentowania oraz zabawy z kosmetykami, a także wykorzystania ich wielofunkcyjności.

Nowa ambasadorka, znana jest przede wszystkim z zarażania swoich fanów pozytywną energią, a także odważnej zabawy kolorem w makijażu czy stylizacjach modowych. To istny sceniczny kameleon – na przestrzeni 18 lat mogliśmy zobaczyć ją w przeróżnych wcieleniach. Zapewne tak ekspresyjny duet jak marka, która lubi eksperymentować oraz kreatywna postać polskiego show-biznesu, stworzy coś zaskakującego.

Patricia Kazadi nową ambasadorką marki kosmetycznej

Jak nadchodzącą współpracę komentuje sama piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna?

Nie jest tajemnicą, że świat makijażu jest jedną z moich pasji. Kocham eksperymentować, bawić się swoim wyglądem, bo o to tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Należy cieszyć się życiem z przymrużeniem oka! Najlepiej ładnie pomalowanym! (śmiech). Wybrałam markę SINSKIN, ponieważ totalnie się rozumiemy. Ich kosmetyki są naprawdę wysokiej jakości, mają wielofunkcyjne zastosowanie i co myślę najważniejsze, dzięki szerokiej gamie produktów, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jestem pewna, że wspólnie przygotujemy dla Was wiele wspaniałych niespodzianek! – mówi Patricia Kazadi.