Paulina Młynarska mocno atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan! Za co?

Znana dziennikarka w obszernym poście skrytykowała najnowszą produkcję z żoną Radosława Majdana w roli głównej. Według Młynarskiej program ''Rozenek cudnie chudnie'' ma wpędzać kobiety w kompleksy.

Paulina Młynarska mocno atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan! Za co?. Foto Instagram @mlynarskapaulina

Niedawno na antenie TVN Style zadebiutowała nowa produkcja, której gwiazdą jest dobrze już znana Perfekcyjna Pani Domu. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan nie będzie jednak dbać o czystość, ale uczyć Polki, jak walczyć z nadmiernymi kilogramami po ciąży. Ideę programu ”Rozenek cudnie chudnie” skomentowała w obszernym wpisie na Facebooku Paulina Młynarska.
Popularna dziennikarka i pisarka najpierw w bardzo ironiczny sposób opisała, jak szkodliwy był koncept ”Perfekcyjnej Pani Domu”, a następnie przeszła do krytyki najnowszej produkcji żony Radosława Majdana.

W nowym programie z udziałem naszej bogini, producenci i niestety producentki posuwają się dalej. Oto bowiem, nasza Egeria przez chwilę zeszła na ziemię i musiała zmierzyć się z biologicznym realem życia w ludzkim ciele kobiety. Urodziła i utyła! Teraz palec wymierza więc w samą siebie: trzeba z tym zrobić porządek! Migiem! Nie można tolerować podtytego, podmęczonego ciała macierzyńskiego z rozstępami i zmarszczką przy ustach! – napisała sarkastycznie Młynarska.

We wpisie bardzo dobitnie zwrócono uwagę na to, że programy Małgorzaty Rozenek-Majdan promują stereotyp kobiety, która musi zawsze pięknie wyglądać, dbać o siebie oraz dom. Środowisko feministyczne chce walczyć z takim postrzeganiem pań. Paulina Młynarska, choć pochwaliła Rozenek za promowanie in vitro, nie zamierza popierać tego, jak Perfekcyjna Pani Domu ”wpędza kobiety w kanał kompleksów”. Czy ma rację?

Spróbuję to ująć jak się da najdelikatniej, bo ostatnio, co nie powiem to jest awantura i obraza świętości. Tu, na…

Opublikowany przez Paulina Młynarska Niedziela, 14 lutego 2021