Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera

Kilka miesięcy po rozwodzie dziennikarka potwierdziła plotki o nowej relacji.

paulina smaszcz - Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera
Paulina Smaszcz pokazała nowego partnera. Foto Instagram @paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz przez 23 lata była żoną Macieja Kurzajewskiego, jednak związek nie przetrwał próby czasu – pod koniec ubiegłego roku małżonkowie oficjalnie potwierdzili decyzję o rozwodzie. W mediach pojawiały się wówczas artykuły, w których kobieta zdradziła kilka szczegółów rozstania, jednak para rozeszła się w pokoju i już w styczniu uzyskała rozwód. Niedługo później w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia na temat nowego związku Pauliny Smaszcz, jednak sama zainteresowana nie potwierdzała plotek aż do teraz. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z przyjaciółką i nowym partnerem – Rafałem Krauze, pod którym napisała:

W dojrzałości, z doświadczeniami, z bagażem, z refleksyjnością, z wyrzeźbionym i wydrapanym patentem na spełnienie, oddanie, lojalność, szacunek, przychodzi wyraźne rozumienie czym jest przyjaźń i miłość. Wdzięczna KOCHAM I JESTEM KOCHANA

Również w rozmowie z Plejadą przyznała, że odnalazła miłość, a w nowym związku czuje się szczęśliwa i w pełni akceptowana oraz że oboje z partnerem są po przejściach i nie będą opowiadać o swojej relacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulina Smaszcz (@paulina.smaszcz)

Wpis znaleziono dzięki:

- Paulina Smaszcz

- Partner Pauliny Smaszcz

- Związek