Pierwsza suszarka z systemem automatycznego suszenia obrotowego

Piękno Twoich włosów znalazło najwyższej klasy sprzymierzeńca w Bellissima Revolution BHD1 1000 – zaawansowanej technologicznie suszarce do włosów, która szybko suszy włosy przy nasadzie, a jednocześnie utrzymuje końcówki nawilżone i miękkie.

suszarka bellisima

Automatyczne Suszenie Obrotowe to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji włosów. Innowacyjna głowica obrotowa wprawia powietrze w spiralny ruch, szybko i dogłębnie susząc włosy u nasady, jednocześnie zachowując nawilżone końcówki.

Dzięki Dogłębnemu Działaniu Suszącemu ciepło również delikatnie penetruje nasady włosów, a równomierne rozprowadzenie powietrza sprawia, że Twoje włosy schną szybciej i są bardziej miękkie. Suszarka Bellissima Revolution posiada specjalną końcówkę, która kieruje strumieniem powietrza tak, by szybciej osiągnąć zamierzony efekt i oszczędzić energię.

suszarka bellisima2

“Kobiety przyciąga perfekcja, chcą wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Uwielbiają zmiany, zwłaszcza fryzur. Jestem głęboko przekonany, że zasługują na najwyższą jakość” – powiedział Leszek Czajka
Przy mocy 1400 W* osiąga rezultaty produktu o mocy 2000W.
Działanie suszące jest wzbogacone o technologię jonizującą, polegającą na emisji jonów, które nawilżają, ożywiają i zmniejszają elektryzowanie się włosów, dzięki czemu stają się one gładsze. Twoje włosy będą miękkie i błyszczące, ale przede wszystkim zdrowsze i lepiej zabezpieczone.

Cechy Bellissima Revolution
– 8 kombinacji przepływu powietrza i temperatury pozwala dostosować sposób suszenia do Twoich potrzeb.
– Opcja suszenia zimnym powietrzem utrwalająca fryzurę.
– Możliwość wyjmowania filtra w celu jego łatwiejszego czyszczenia.
*****
* Badania laboratoryjne potwierdziły oszczędność energii suszarki BHD1 1000 w porównaniu do tradycyjnej suszarki Imetec 2000W (mod. K11 2200).