Plasterek na afty

Owrzodzenia jamy ustnej, powszechnie zwane aftami, to problem wielu ludzi. After RemeSense to nowy sposób na walkę z tymi dokuczającymi zmianami w jamie ustnej.

Rozpuszczalny plasterek After RemeSense to rewolucyjny na polskim rynku sposób na tę dolegliwość. Po nałożeniu plasterek dokładnie przywiera do błony śluzowej, tworząc warstwę ochronną między zakażonym obszarem a jamą ustną, co pozwala izolować zmienione chorobowo miejsce i nie narażać je na podrażnienia.

Produkt wyróżnia się wysoką skutecznością działania. W ciągu kilku godzin od zastosowania After RemeSense, uwalniane są składniki, które przyśpieszają proces gojenia, a następnie plasterek rozpuszcza się przynosząc upragnioną ulgę.

Plasterek After RemeSense pomaga również zregenerować skórę wewnątrz jamy ustnej po ugryzieniach policzka, otarciach od aparatów ortodontycznych czy podrażnieniach spowodowanych używaniem protez dentystycznych. Jest bardzo prosty i higieniczny w użyciu.
Rozpuszczalny plasterek After RemeSense® jest innowacją o wysokiej efektywności w walce z owrzodzeniami jamy ustnej (tzw. aftami). Dzięki zawartym w plasterku składnikom dochodzi do szybkiej ulgi w bólu i przyspieszenia procesu gojenia owrzodzeń jamy ustnej, ugryzień policzka, otarć od aparatów ortodontycznych czy podrażnień spowodowanych używaniem protez dentystycznych. Wyjątkowość plasterka After® wynika z jego bardzo dobrego i ścisłego przylegania do zmiany chorobowej co zapewnia ochronę owrzodzenia i jednoczesne równomierne uwalnianie zawartych składników nawet w przypadku przyjmowania płynów i spożywania pokarmów. Jest łatwy w aplikacji, po 1-3 godzinach od naklejenia, niezależnie od ilości śliny, plasterek rozpuszcza się samoczynnie.
Stosowanie: w razie potrzeby nakleić plasterek na owrzodzenie stroną klejąca (beżowy kolor) i chwilę przytrzymać, nie odrywać, plasterek rozpuści się w ciągu ok. 3 godzin pod wpływem wilgoci, w razie potrzeby nakleić kolejny plasterek. Preparat nieszkodliwy w sytuacji przypadkowego połknięcia, może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia. Do stosowania w jamie ustnej.
Skład: wyciąg z kory mangrowca czerwonego (Rizophora mangle L.), kwas hialuronowy HA, rozpuszczalne w wodzie pochodne celulozy, PVA alkohol poliwinylowy.
Cena: 29,90PLN / opakowanie.