Pokój dziecięcych marzeń

Pokój dziecka potrafi bardzo szybko zamienić się w przestrzeń "artystycznego nieładu". Jednak sprytne podejście do organizacji i zaopatrzenie się w kosze, pojemniki oraz pufy do przechowywania, pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uporządkować pomieszczenie w jednej chwili.

 

Pokój dziecięcych marzeń

Boisz się, że tworzenie przestrzeni dla dzieci w domu wiąże się z rezygnacją z aktualnych trendów? Niekoniecznie! Pokażemy Ci, jak łączyć stylowe elementy aranżacji, takie jak krągłe formy, faliste lustra i nowoczesne oświetlenie z rozwiązaniami dla dzieci. Harmonijne połączenie mebli przyjaznych dzieciom z przestrzenią do przechowywania, zabawnymi akcesoriami i wesołą kolorystyką stworzy pokój, w którym panuje dobry nastrój!

Pokój dziecka potrafi bardzo szybko zamienić się w przestrzeń „artystycznego nieładu”. Jednak sprytne podejście do organizacji i zaopatrzenie się w kosze, pojemniki oraz pufy do przechowywania, pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uporządkować pomieszczenie w jednej chwili.

Pokój dziecięcych marzeń

Twój maluszek już wyrósł z łóżeczka? Następnym krokiem może być większe łóżko w formie domku: idealne dla dzieci ze względu na wygodę i niesamowity wygląd. Zachwyci najmłodszych domowników swoimi możliwościami – jako przestrzeń do zabawy i tulenia mamy i taty.

Pokój dziecięcych marzeń

Twój przedszkolak zaraz zaczyna szkołę? Nadchodzący sezon wakacyjny to idealny czas na metamorfozę jego pokoju. W tym przypadku najistotniejsze jest przygotowanie miejsca do odrabiania lekcji i nauki: biurka, wygodnego fotela, oświetlenia. W kwestii tego pierwszego postaw na model o ponadczasowym designie, jak np. model Calary od Westwing Collection. Będzie pasował do kolejnej aranżacji, która będzie koniecznością, gdy dziecko urośnie i zmienią się jego upodobania. Biurko i jego okolicę możesz ozdobić uroczymi dodatkami. Łatwo w przyszłości wymienić je na nowe – kąt do nauki zyska wówczas zupełnie inny charakter.

Pokój dziecięcych marzeń