Pompka waginalna, czyli jak podnieść temperaturę w sypialni?

Gadżety erotyczne pozwalają zwiększyć przyjemność czerpaną z seksu oraz podkręcić atmosferę między partnerami. Wśród rozmaitych akcesoriów znajduje się pompka do waginy. Jak zwiększa doznania płynące z seksu i oddziałuje na narządy intymne?

Foto Pixabay

Taki gadżet to gumowy przyrząd z gruszką z jednej strony oraz końcówką przypominającą mini maskę inhalacyjną z drugiej. Wytwarza on podciśnienie, dzięki któremu wargi łechtaczki stają się nabrzmiałe i lepiej ukrwione, co potęguje przyjemność podczas zbliżeń. Powoduje także ciekawy efekt wizualny oddziałujący na podniecenie partnera.

Jak używać takiej pompki?

Najpierw należy pozbyć się odzienia, ułożyć się w wygodnej pozycji na łóżku i rozłożyć nogi. Po przyłożeniu jej w odpowiednie miejsce zaczynamy delikatnie pompować powietrze. Powinniśmy zwrócić uwagę na dopasowanie instrumentu do narządów. Prawidłowo dobrany, zasysa zarówno większe, jak i mniejsze wargi sromowe.

Kiedy to nastąpi, możesz bardzo powoli odciągnąć pompkę i cieszyć się przyjemnymi doznaniami oraz ciekawym wyglądem swoich narządów intymnych. Jeśli kochamy się z partnerem, zastosowanie pompki zapewni nam długą i intensywną grę wstępną, a podczas masturbacji zwiększy oraz przyśpieszy orgazm.

Rozmiar ma znaczenie

Niestety nie zawsze uda się kupić gadżet erotyczny o właściwych wymiarach. Zbyt duża pompka do waginy spowoduje ból i dyskomfort, a zbyt mała będzie bezużyteczna, gdyż nie dostarczy nam pożądanych wrażeń.

Marząc o przyjemności, nie pozwól porwać się instrukcji z filmów pornograficznych. Pompuj tylko do momentu, kiedy Twoje wargi sromowe nabrzmieją i staną się bardziej ukrwione. W przeciwnym razie możesz zrobić sobie krzywdę! Unikaj także szybkiego i gwałtownego odciągania miseczki od warg sromowych, gdyż jest to bolesne.

Miłym doświadczeniem będzie zastosowanie tego gadżetu w towarzystwie partnera. Jeśli darzysz go pełnym zaufaniem, przekaż mu pompkę i obserwuj jego reakcje. Palce Twojego chłopaka mogą też delikatnie gładzić miseczkę gadżetu, aby dodatkowo podkręcić atmosferę przed samym seksem i penetracją.

Pompka na zdrowie

Narzędzia te wpływają także pozytywnie na ich użytkowniczki. Zwiększają bowiem u kobiety libido i ukrwienie narządów intymnych, dzięki czemu damska wagina staje się zdrowsza oraz lepiej funkcjonuje. Uczucia po użyciu takiego akcesorium erotycznego są sprzeczne. Z jednej strony czujesz nieodpartą przyjemność, a z drugiej lekki dyskomfort.

Efekt wywołany jego zastosowaniem w postaci spuchniętych warg sromowych trwa od godziny do dwóch. Po tym czasie Twój narząd intymny powinien zacząć wracać do normalności. Czy stosując pompki do waginy, możemy sobie zaszkodzić?

Opowie nam o tym, seksuolog Anna Golan: Obrzęk jeśli trwa zbyt długo, jest szkodliwy dla ciała. Poza tym seks z opuchniętymi zewnętrznymi narządami płciowymi może być zwyczajnie nieprzyjemny i bolesny. Tak duża, nienaturalna opuchlizna może też u niektórych wywoływać negatywne wrażenia estetyczne.Kiedy przeżywamy podniecenie dochodzi naturalnie do przekrwienia genitaliów, wargi sromowe mogą się wydawać lekko napuchnięte, także łechtaczka. Po orgazmie to stopniowo mija. I trwa dużo krócej niż obrzęk wywołany mechanicznie.