Potencjał kobiecy i różne jego wymiary – II Koktajl Kobiet Sukcesu już za nami!

Biznesowe spotkanie kobiet, które mogą poszczycić się tym, że osiągnęły sukces w swojej dziedzinie, odbył się 11 maja br. w nowoczesnym centrum Konferencyjnym Studio Digital Village w Warszawie. W jednym miejscu, w luźnej, koktajlowej atmosferze, ponad 250 kobiet wysłuchało z zaciekawieniem inspirujących wykładów znanych trenerów rozwoju osobistego.

panelistki KKS
Foto Lidia Skuza

W wydarzeniu, w panelach dyskusyjnych i sesjach networkingowych wzięło udział wiele znanych osób, m.in. aktorka Roma Gąsiorowska, Eliza Michalik, Jaga Hupało, prezes TV Puls Erin Dąbska i inni.

Odbyła się również loteria charytatywna, z której cały dochód, już tradycyjnie, był przeznaczony na cele charytatywne – w tym roku wsparliśmy Dom Dziecka w Brodnicy. Imprezę poprowadził znany prezenter, Conrado Moreno.

Jaga Hupało, Roma Gąsiorowska i Eliza Michalik. Foto Lidia Skuza
Jaga Hupało, Roma Gąsiorowska i Eliza Michalik. Foto Lidia Skuza

Wydarzenie dla kobiet sukcesu odbyło się pod wspólnym mottem – „Wiodąca siła sprawcza kobiet w biznesie i działalności społecznej”. Temu tematowi był poświęcony cykl wykładów o tematyce biznesowej i psychologicznej, który cieszą się dużą popularnością wśród Pań z kadry menadżerskiej. Prelegentami sesji biznesowych byli znani coachowie m.in. Magdalena Koźmala, Adam Adamonis, Magdalena Malicka, Aneta Chmielewska i Justyna Krawczyk.

Kasia wołejnio
Katarzyna Wołejnio, Foto Lidia Skuza
Erin Dąbska
Erin Dąbska. Foto Lidia Skuza

Gościem specjalnym była polska aktorka Katarzyna Wołejnio, znana m.in. z serii TVN „Żony Hollywood”, która opowiedziała o cieniach i blaskach swojej kariery w USA.

Odwiedziły nas znamienite Kobiety Sukcesu: Laura Łącz, Ilona Felicjańska, Agnieszka Kałuża, Aldona Orman, Magdalena Antosiewicz i wiele niesamowitych osobowości.

Laura Łącz. Foto Lidia Skuza
Laura Łącz. Foto Lidia Skuza
aldona orman
Aldona Orman. Foto Lidia Skuza
 Foto Lidia Skuza
Foto Lidia Skuza
panie renata ilona
Foto Lidia Skuza

Po raz pierwszy podczas imprezy odbył się wykład o tematyce antiaging, któremu patronowała marka ESTELL. W jej imieniu wykład na temat „Dobry wygląd i jego wpływ na osiągane sukcesy zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym” wygłosił dr n.med. Krzysztof Jakubowski, kierownik medyczny Estell.
Redaktor naczelna portalu obcasy.pl Monika Rebelak wręczyła nagrody wybranym przez kapitułę redakcyjną Kobietom Sukcesu.

roma gasiorowska
Roma Gąsiorowska. Foto Lidia Skuza

Nagrodę w kategorii Spektakularny Sukces Międzynarodowy inspiracja i styl,  otrzymała polska modelka od lat,  mieszkająca w USA, Anja Rubik, a będąca obecnie w Afryce. Swoje podziękowania przesłała poprzez transmisję online:

 

anja rubik transmisja plansza2
Monika Rebelak i Conrado Moreno. Foto Lidia Skuza

Nagrodę w kategorii Biznes Kreatywny – wielowymiarowość i ponadprzeciętność – otrzymała  istna kobieta renesansu – Roma Gąsiorowska, zaś Kobieta Sukcesu w kategorii Innowacyjny pomysł na sukces otrzymała polska studentka, robiąca karierę w słynnej Dolinie Krzemowej w USA, Karolina Demiańczuk.

karolina demianczuk
Karolina Demiańczuk. Foto Lidia Skuza

Nową kategorią była nagroda „Firma Przyjazna Biznesowi Kobiecemu” Redakcja obcasy.pl postanowiła w tym roku uhonorować markę Infiniti, która była Partnerem Platynowym imprezy, za innowacyjne samochody wysokiej klasy, spełniające wymagania nowoczesnej kobiety biznesu. Wśród Partnerów Koktajlu Kobiet Sukcesu znalazły się takie marki jak m.in.: Logitech, HTC, Pramerica, Monnari, Luxury Travel, Lorus, E-Iris, Hogl, New by London, Gemlord, Dekoria, House & more, Hefra, Batiste, Ascendant Bussines Solution, Ole, Studio Emka,  Get green, Voda Collagen, KUPS, Sylveco, Dr Brew, Biolaven Organic, Mieszko, Segafredo Zanetti, Vianek, Solidarność, Cymes. Zdjęcia wykonała Lidia Skuza Photography.

Podczas Koktajlu kobieca społeczność bizneswomen wymieniała się twórczymi poglądami i opiniami na temat współczesnej rzeczywistości i realiów prowadzenia firmy.
Kolejny III Koktajl Kobiet Sukcesu odbędzie się w październiku w Warszawie!