Poznaj 50 twarzy Kowalskiej i Kowalskiego. Premiera książki „SEKS. Pozycja dla praktykujących.”

Znamy niezliczone techniki seksualne, przełamaliśmy każde tabu, zaczytujemy się literaturą erotyczną, a „seks” odmieniamy przez wszystkie przypadki. Ale gdy gaśnie światło i zostajemy we dwoje, wciąż jesteśmy dla siebie tajemnicą, a najważniejsze słowa nie przechodzą nam przez gardło.

Mielewczyk_Seks_popr
Poznaj 50 twarzy Kowalskiej i Kowalskiego. Premiera książki „SEKS. Pozycja dla praktykujących.”

Już 23 września premiera książki Joanny Mielewczyk, autorki Trójkowych rozmów „Seks nasz powszedni”. SEKS. Pozycja dla praktykujących. Jak rozpoznać swoje potrzeby, jak je nazwać i jak o nich rozmawiać.

Jak pokonać lęk i wstyd?

Jak odkryć swoje pragnienia i nauczyć się nimi dzielić?

Jak rozmawiać o tym, co lubimy, a czego nie?

Dlaczego fantazje tak trudno zmienić w rzeczywistość?

Czy warto robić seksualne postanowienia?

Joanna Mielewczyk nie boi się otwarcie rozmawiać z Polakami o seksie i skłania ich do intymnych zwierzeń. Wspólnie z ekspertami: seksuologami, psychologami i coachami seksualnymi podpowiada, jak przejść ze sfery wyobraźni do spełnienia, jak najpełniej wyrazić miłość i pożądanie. Odkrywa na nowo i wyjaśnia zawiłości intymnego świata. Przypomina o tym, że seks zaczyna się wcześniej niż w sypialni.

Joanna Mielewczyk – dziennikarka radiowej Trójki. Prowadziła audycje Jestem feministkąAdopcja po polsku. Obecnie jest wydawcą audycji Zapraszamy do Trójki. Przygotowuje i prowadzi audycje Matka Polka feministka oraz Seks nasz powszedni.