Profesjonalna pielęgnacja biustu

Codzienną pielęgnację naprawdę warto uzupełnić specjalistycznymi kuracjami w salonach kosmetycznych

Salony kosmetyczne oferują wiele ciekawych zabiegów pozwalających utrzymać biust w dobrej formie przez długie
lata. Polecam przede wszystkim kompleksowy zabieg na biust Hydradermie paryskiego Instytutu Guinot. To idealne rozwiązanie dla kobiet będących w okresie zmian hormonalnych, ciąży, a także dla tych które zakończyły właśnie kurację odchudzającą lub po silnej ekspozycji na słońce. Zabieg w widoczny sposób poprawia wygląd biustu.
Bardzo ciekawy jest jeszcze inny zabieg paryskiego Instytutu Guinot – Absolue Minceur. To zabieg ujędrniający i modelujący. Głównym składnikiem preparatów używanych podczas zabiegu jest czerwona i zielona glinka, która słynie z doskonałych właściwości ujędrniających.
Interesującym, ale dość specyficznym zabiegiem jest lift CVS Biologique Recherche. Ten zabieg to połączenie specjalnej techniki masażu z działaniem kompleksu bioroślinego. Lift CVS ujędrnia i odżywia skórę, wzmacnia tkankę łączną i modeluje kształt biustu.
Spośród innych zabiegów modelujących na uwagę zasługuje 3D Collin, szczególnie polecany po ciąży, czy kuracjach hormonalnych, kiedy mamy widoczne oznaki zwiotczenia skóry. Przynoście bardzo dobre efekty. Warto wykonać sobie serię takich zabiegów.

Zamiast skalpela

Innym sposobem godnym polecenia jeśli biust wymaga gruntownej regeneracji jest zabieg LPG Endermologie®. Zbieg ten znany jest ze swojej niezwykłej skuteczności jeśli chodzi o likwidację cellulitu. Dzięki zastosowaniu najnowszych głowic LPG Endermologie wykonuje się go także na biuście. Efekty są naprawdę zadowalające. Biust nabiera pełnych kształtów, jest jędrny, skóra zaś jest bardzo delikatna i nabiera zdrowego kolorytu. To bardzo dobry sposób na rozwiązanie problemu wiotczejącej skóry.
Jak widać metod i sposobów jest wiele. Jednak tym co jest najtrudniejsze jeśli chodzi o biust to samoakceptacja! Każdy biust będzie piękny jeśli jego właścicielka go polubi zamiast porównywać z biustami gwiazd i zacznie po prostu o niego porządnie dbać.
Beata Kisielewicz
Kosmetyczka Ambasady Urody PCME w Toruniu
www.pcm