Prostownico-lokówka od Remingtona 2w1 Curl & Straight Confidence

To wielozadaniowe urządzenie ma umożliwić zarówno wyprostowanie włosów, jak i stworzenie idealnych loków. Jak sobie z tym radzi?

Remington 2w1 Curl & Straight Confidence

Remington 2w1 Curl & Straight Confidence to urządzenie spełniające funkcje zarówno lokówki, jak i prostownicy. Przetestowałyśmy je pod kątem zrobienia idealnych loków i radzi sobie naprawdę dobrze.
W zależności od upodobań możemy stworzyć delikatne fale lub loki. Wystarczy odpowiednio dobrać temperaturę i szybkość przesuwania poszczególnych pasm przez lokówkę – im wolniej, tym większy skręt uzyskamy. Płytki grzewcze są lekko skręcone, co ma ułatwiać pracę i częściowo to robi, jednak pod nimi jest luka, w którą wpadają włosy. Przez to końcówki często pozostają proste, zwłaszcza jeśli nie mamy wprawy. Warto zaznaczyć, że urządzenie szybko nagrzewa się do zadanej temperatury, więc nie ma problemu z długim oczekiwaniem.

Praca z Remingtonem jest wygodna, ponieważ obudowa nie nagrzewa się i swobodnie można przytrzymywać końcówkę urządzenia podczas kręcenia. Zamontowano w nim odpowiedniej długości kabel, co, jak wiemy, nie zawsze jest oczywiste w tego typu sprzętach. Jest on zamocowany w sposób umożliwiający swobodne poruszanie się – przewód elektryczny ma obrotową końcówkę. Do lokówki dołączona jest silikonowa nakładka, oczywiście odporna na wyższą temperaturę, co w połączeniu z przyciskiem blokady otwierania, znacząco ułatwia jej przechowywanie.

Jeśli chodzi o design nie mamy nic do zarzucenia. Urządzenie jest porządnie wykonane, utrzymane w szaro-różowej kolorystyce nie tylko w obudowie, ponieważ zadbano także o estetyczny wygląd płytek grzewczych. Lokówka wygląda przez to nowocześnie i kobieco.

Podsumowanie:

 1. Możliwe uzyskanie różnych efektów w zależności od potrzeb.
 2. Posiada funkcje lokówki i prostownicy jednocześnie.
 3. Dostępne 5 ustawień temperatury w zakresie od 150 do 230 stopni.
 4. Szybko się nagrzewa.
 5. Wygodna i intuicyjna w obsłudze.
 6. Opcja blokady temperatury i zapamiętania ustawień.
 7. Długi kabel z obrotową końcówką.
 8. Wygodna w przechowywaniu.
 9. Ładny, kobiecy design.

Minusy

 1. Problemy z kręceniem końcówek.
 2. Do osiągnięcia idealnego efektu wymaga nieco wprawy.
 3. Przy początkowym użytkowaniu urządzenie wydziela specyficzny zapach, który być może z czasem straci na intensywności.

Wpis znaleziono dzięki:

- Remington

- Remington 2w1 Curl & Straight Confidence

- Lokówka