Radosna Wielkanoc z HARIBO

W czasie Wielkanocy na stołach i w koszyczkach królują kolorowe jajka, kurczaczki i zajączki. Znajdziemy je także w limitowanych produktach HARIBO.

Opakowanie HARIBO Happy Easter zawiera 20 mini paczek, z których wypływają żelki w kształcie wielkanocnych motywów. Ta kolekcja małych woreczków oferuje pyszne smaki ananasa, truskawki, maliny, karmelu, soku pomarańczowego i cytryny.

HARIBO Dragee Eier to przysmak w postaci żelkowych pisanek, oblane chrupiącą polewą i wypełnione słodkim owocowym nadzieniem. Nie tylko zapewniają one niezwykły smak, ale również stanowią uroczą ozdobę wielkanocnego stołu. Dostępne są zarówno w standardowym opakowaniu, jak i w mniejszej wersji kieszonkowej.

HARIBO Frohe Ostern to mieszanka żelek i pianek o różnych smakach i nietypowych kształtach, takich jak zajączki, kurczaczki i wielkanocne pisanie. Bogactwo owocowych smaków, takich jak morela, truskawka, malina, pomarańcza, czarna porzeczka i cytryna, gwarantuje dużą różnorodność i świeżość!

Paczka z Królikiem i Przyjaciółmi zapewnia wspaniałą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! HARIBO Bunny & Friends to mieszanka klasycznych żelek i pianek o różnych smakach i kształtach, w tym zajączki, kurczaczki i pisanie wielkanocne. Miłośnicy słodyczy sięgną po nie z uśmiechem na twarzy!

HARIBO Osterli’s to wykwintne połączenie kremowego nadzienia z delikatnym aromatem wanilii, otoczonego pianką marshmallow i żelkami o owocowych smakach wiśni, moreli i marakui. Słodkie wielkanocne marzenia stają się rzeczywistością!

HARIBO Osternest zaskakuje wyjątkowym połączeniem owocowych smaków z cukrową polewą. W paczce znajdują się żelki o smaku ananasa, wiśni, truskawki, cytryny, czarnej porzeczki i maliny. Ta kompozycja znika w mig!

HARIBO Mini Kuken to owocowe żelki w kształcie wielkanocnych jajek i uroczych kurczaczków. Pyszne i kolorowe – ucieszą wszystkich miłośników żelek.

HARIBO Hoppi Karotti to wegetariańska wersja żelek w zabawnych kształtach wielkanocnego króliczka i marchewki. W paczce znajduje się unikalna kombinacja smaków: pomarańczy, cytryny oraz winogron połączonych z marchewką i jabłkiem.

Jako słodkie niespodzianki ukryte przez Zajączka w ogrodzie, gumy do żucia MAOAM Joystixx w nietypowym formacie XXL doskonale się sprawdzą. Pakowane są w małe, pojedyncze porcje, a każda guma jest zawinięta w osobny papier. Dostępne są w wielu owocowych smakach, soczyste i kolorowe, a dzieci je uwielbiają. Mają także jedną istotną zaletę – ich opakowania są żywe i nasycone barwami, co zdecydowanie ułatwia dzieciom poszukiwania.