Ramka HANNspree

Ramka HANNspree

Czy może być lepszy prezent dla ukochanej – ukochanego niż fotografia wykonana w ważnym dla obojga momencie? Co zrobić jeśli takich zdjęć jest więcej, a nie da się ich wszystkich zgromadzić na biurku, komodzie, kominku czy szafce?

Pomysłowym i trafionym upominkiem na dzień zakochanych jest cyfrowa ramka na zdjęcia firmy HANNspree, która nie tylko pozwoli na prezentację do kilkuset wybranych fotografii (w zależności od wielkości poszczególnych plików), lecz także upamiętni ten dzień na wiele lat. Ramka ma aż trzy wymienne, ceramiczne nakładki do wyboru, a jedna z nich jest właśnie walentynkowa. Dwie pozostałe nakładki świetnie sprawdzą się przy prezentacji fotografii z imprez lub wakacji.
Ramka HAANspree SD80M7MB oprócz wyświetlania pokazu zdjęć na 8″ ekranie, odtwarza pliki multimedialne zapisane w dowolnym formacie. Zdjęcia, filmy i pliki muzyczne można odtworzyć bezpośrednio z wbudowanej pamięci 256 MB lub z kart pamięci albo dysku USB. Urządzenie ma wbudowane głośniki, funkcję budzika, zegar, kalendarz i pilot do zdalnego sterowania funkcjami , a także czujnik automatycznie dopasowujący wyświetlanie przy poziomym lub pionowym ułożeniu .
Ramkę można nabyć w sklepach sieci Media Expert w cenie 250 zł.