Regulamin konkursu: Jest Ci DESKA NIEZBĘDNA?!

W okresie wakacyjnym coraz więcej i głośniej słyszy się o modnych deskach, longboardach czy skimach. Czemu więc, nasza codzienna deska do prasowania, miałaby przestać być moda?! To dzięki niej możemy zadbać o naszą garderobę, dzięki czemu prezentujemy się schludnie i czujemy pewnie. Nie ma wątpliwości, że w drodze do świetnego wyglądu niezwykle pomocna będzie nam DESKA NIEZBĘDNA.

grafika konkurs jan niezbędny 1000

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 27 lipca 2016 i będzie trwał do 10.00 3 sierpnia 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 sierpnia 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.
4. Wśród nadesłanych zdjęć/filmów jury redakcyjne nagrodzi dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodą główną, a cztery wyróżnione zestawem nagród pocieszenia!

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.
6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzców, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu i zastosowały się do regulaminu konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku tego konkursu za dostarczenie nagród odpowiada fundator Jan Niezbędny.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie konkursu w dolnej części. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać e-maila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni z dopiskiem „Jan Niezbędny”.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

 

Fundatorem nagród jest:

Nowe Logo Jan Niezbedny.png do prezentcji(1)