Regulamin konkursu: Lato z Change!

Regulamin konkursu!

KONKURS CHANGE LINGERIE

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 20 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 29 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wybierze 7 najciekawszych propozycji.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa dokona wyboru zwycięzcy, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedź na pytanie: „W którym modelu bikini Change Lingerie chciałabyś spędzić urlop i dlaczego?”. Komentarz nie powinien przekraczać 600 znaków. (Redakcja zastrzega sobie jednak, że ten wymóg powinien być przestrzegany, ale jeżeli dłuższa odpowiedź okaże się interesująca to ma szansę na wygraną). Modele bikini znajdziecie tutaj.
  • Polubić Obcasy.pl oraz Change Polska 🙂 

7 najciekawszych odpowiedzi – wg redakcyjnego jury –zostanie nagrodzone voucherem. 3 najlepsze otrzymają 100 zł, a 4 wyróżnione 50zł na zakupy w salonach Change Lingerie.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 20.06.2016 i kończymy 29.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 29 czerwca o godzinie 12.00.